کد خبر: 325936
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر حجت الاسلام سید نبی موسوی فر در خطبه های نماز جمعه این هفته، پیام قدس را پیام عاشورا خواند و گفت: امروز تمام امت آزاده  اسلامی از سراسر کشورها حتی کشورهای غیرمسلمان آمدند و یک پیام که همان پیام عاشورا را مخابره کردند که اگر همه قدرت ها از رژیم صهیونیست حمایت کند امت اسلامی زیر بار ظلم و ستم نخواهد رفت.

وی با بیان اینکه امت اسلامی و ولایتمدار ایران در صوف عزیمت برای دفاع از حریم ولایت با اشتیاق انتظار می کشند، افزود: استکبار باید بداند که مقام معظم رهبری اذن دهد، مروم خویشتن دار و ولایتمدار ایران در یک چشم به هم زدنی اسرائیل را صحنه روزگار محو می کند.

امام جمعه خرمشهر همچنین با یادآور شدن لجبازی ها و کارشکنی های قوم یهود در طول تاریخ و عنوان کردن برخی نمونه ها در قرآن، دادن اجازه نفوذ در میان ملت مسلمان به این قوم را در پی تحقق برخی اهداف دانست.

وی اضافه کرد: اینطور به نظر می رسد که استکبار با این اقدام به دنبال این است که با کنترل یهودیان از فعالیت های زیرزمینی آنها جلوگیری کند و همچنین در پی ایجاد پایگاهی بی رحم، طماع، متعصب و حیله گر است تا بتواند در رابطه با جهان اسلام نقش بازدارندگی را ایفا کند و آنها را از این پایگاه خون ریز بترساند.

موسوی فر در ادامه، حداقل فطریه هر فرد را معادل شش هزار تومان اعلام کرد و از برگزاری نماز عید فطر ساعت شش صبح در ثحن میجد جامع خرمشهر خبر داد.

امام جمعه خرمشهر در فراز دیگری از خطبه ها با تاکید و قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی در برقراری امنیت، مراقبت بیشتر برای کنترل سرقت ها در شهر را از جمله درخواست های مردم خرمشهر از وی و سایر مسئولان برشمرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان