یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325930
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نماز جمعه که پس از راهپیمایی روز قدس با حضور پرشور مردم و مسئولان در مصلای امام علی( ع) این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: قدس یادگار امام خمینی ( ره) و روزی است که امت اسلامی فریاد خود را برسر مستکبران جهان بلند کرده است.

وی با بیان اینکه قدس همچنان مسئله اول جهان اسلام است، افزود: امروز مردم به دنیا فهماندند که نقشه های دشمنان و فتنه های تکفیری ها و داعشی ها اثری ندارد و ما دشمن اصلی خود را هرگز فراموش نخواهیم کرد.

امام جمعه دزفول بابیان اینکه قدس یک حرکت جهانی عمیق و پرمعنا است که خون تازه ای در رگ های اسلام جاری می کند، گفت: اگر امام خمینی این روز را به نام روز جهانی قدس نامگذاری نمی کرد معلوم نبود که اسرائیل این عده سرطانی چه نقشه های شومی برای اسلام داشت.

قاضی دزفولی یادآور شد: قطعا با فریاد مسلمانان دولت فلسطین دوباره تشکیل خواهد شد و بدنامی آن برای آمریکا و غرب باقی خواهد ماند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور و حماسی مردم دزفول در گرمای بالای ۵۰ درجه در راهپیمایی روز قدس، افزود: قطعا مردم ولایت مدار خوزستان و دزفول با این حضور پرشور خود روحیه بزرگی به مسلمانان و امت اسلامی دادند که جا دارد تقدیر ویژه ای از دستگاه ها و نهادهای اجرایی شهرستان دزفول در راستای اتخاذ تمهیدات ویژه در راستای برگزاری راهپیمایی پرشور روز قدس داشته باشیم.

امام جمعه دزفول با اشاره به فرارسیدن سالروز حمله وحشیانه ناوگان آمریکا به هواپیمای ایرباس ایران در سال ۱۳۶۷ و شهادت ۲۹۸ سرنشین هواپیما، این حادثه را برگ ننگین دیگری بر خیانت ها و جنایت های آمریکا برشمرد و افزود: این جنایت نشان داد که آمریکا اهل تجاوز به حقوق بشر است به طوری که حتی به فرمانده آن ناوگان نیز مدال افتخار دادند و اکنون جای تعجب دارد که اکنون از به زبان آوردن حقوق بشر خجالت نمی کشد.

قاضی دزفولی با تاکید براینکه روز قدس، روز افشای حقوق بشر بی اساس آمریکا است، اظهار کرد: تاریخ در مورد این جنایتکاران قضاوت خواهد کرد و قطعا این لکه های ننگ پاک نخواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: همه ساله مشاهده می شود که در روز عید فطر نمازهای جماعت پراکنده ای در سطح شهرستان برگزار می شود که این امر درست نیست و شکوه و عظمت نمازجماعت اصلی را از بین می برد بنابراین مردم شهرستان دزفول باید بدانند که نماز اصلی روز عید فطر در مصلای امام علی(ع) این شهرستان و با پخش زنده از صدا و سیمای مرکز استان برگزار خواهد شد هر چند برای نقاط دوردست شهرستان که مردم آن امکان حضور در این مراسم را ندارند نیز تمهیداتی در مناطقشان اندیشیده شده است.

امام جمعه دزفول تذکر داد: در خطبه های گذشته همواره در مورد سیلاب اخیری که در دزفول رخ داد از مسئولان سوالاتی پرسیدیم اما تاکنون پاسخی نشنیده ایم و به خسارت های وارد شده رسیدگی نشده که نیاز است نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی این خسارت های ناشی از سیل دزفول را در مجلس پیگیری کند و از حقوق مردم این شهرستان دفاع کند.

به گزارش مهر، راهپیمایی روز جهانی قدس در ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز از محل میدان حاجی مرادی به طرف مصلای نماز جمعه  دزفول با حضور پرشور و حماسی مردم و مسئولان این شهرستان برگزار شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان