یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325878
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، مردم اهواز راهپیمایی خود را از ساعت ۱۱ از مقابل مسجد آیت الله جزایری در خیابان امام خمینی(ره) آغاز کردند و با شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل، علیه استکبار جهانی خروشیدند و لبیکی جانانه به آرمانهای معمار کبیر انقلاب و ندای حق طلبی رهبر معظم انقلاب اسلامی دادند.

 

همچنین مردم روزه دار اهواز با سردادن شعارهایی در حمایت از قدس و فلسطین، رنگ مقاومت اسلامی را به خیابانهای این شهر آوردند تا ثابت کنند در سالهای بعد از انقلاب این مردم همواره پای اعتقادات و ایمان خود به آرمانهای انقلاب و آموزه های امام خمینی(ره) در دفاع از مسلمانان در هر جای دنیا ایستاده اند.

از سوی دیگر عشایر عرب و بختیاری با پوشیدن لباس محلی و سردادن شعارهایی به زبان مادری خود، ثابت کرده اند همیشه بزرگترین حامی انقلاب و کشور هستند و تا پای جای برای آرمانی اسلامی خود ایستاده اند. حضور مسئولان استان خوزستان در بین جمعیت مردم نیز از صحنه های جالب توجه این راهپیمایی به شمار می رود.

 

همچنین روحانیون اهوازی نیز در کنار مردم در حال سردادن شعار علیه دشمنان نظام هستند. جوانان نیز مثل همیشه حضوری باشکوه در این راهپیمایی دارند و با حرارات خاصی در حال سردادن شعارهایی در حمایت از کشور و علیه دشمنان این نظام و این کشور هستند.

مسئولان ارشد استان و نمایندگان نیز دوشادوش مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده اند و این امر نشان می دهد مسئولان نیز برای نجات قدس شریف از دست متجاوزان و اشغالگران مصمم هستند.

 

یکی از موارد قابل توجه در راهپیمایی مردم اهواز و سایر شهرهای استان خوزستان تبدیل بحرین به یکی از محورهای راهپیمایی در کنار فلسطین و قدس است و مردم با شعارهای خود دخالت آمریکا، کشورهای اروپایی و همراهی ذلیلانه برخی کشورهای عربی و غیرعربی منطقه را محکوم کرده اند.

شعارهایی در حمایت از مردم سوریه و یمن که در حال مقاومت در برابر استکبار جهانی و گروه های تروریستی دست پرورده غربی ها و برخی کشورهای خائن منطقه هستند از سوی مردم سر داده شد.

با وجود اینکه این روزها شهرهای مختلف خوزستان گرمای بی سابقه ای را تجربه می کنند و حتی اداره کل مدیریت بحران استانداری نیز در روزهای اخیر هشدارهایی به مردم داده بود ولی مردم روزه دار شهرهای سراسر خوزستان با حرارت خاصی در راهپیمایی شرکت کردند و در شرایطی بسیار سخت و با زبان روزه آزادی قدس شریف و نصرت اسلام را فریاد زدند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان