یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325864
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، راهپیمایی بزرگداشت روز قدس و انتفاضه مردم فلسطین در تهران با حضور مردم روزه دار آغاز شد.

مراسم روز جهانی قدس در تهران صبح امروز از ساعت ۱۰:۳۰ درحالی آغاز شد که راهپیمایان قبل از شروع رسمی راهپیمایی در خیابان های منتهی به دانشگاه تهران حضور یافتند.

راهپیمایان از مسیرهای ۹ گانه منتهی به دانشگاه تهران به راه افتاده و فریادهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» سردادند.

شرکت کنندگان در مراسم آخرین جمعه ماه رمضان با در دست داشتن پلاکاردها و پارچه نوشته هایی با مضمون «القدس لنا»، «رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» انزجار خود را از رژیم جعلی اسرائیل نشان دادند.

راهپیمایان در این اجتماع عظیم نابودی رژیم جعلی صهیونیستی را خواستار هستند.

اعتراض به ۳۴ سال اسارت

در مسیر خیابان آزادی پلاکارد هایی با تصویر چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی در لبنان و نوشته ای با مضمون «سی و چهار سال اسارت» یاد حاج احمد متوسلیان و همراهانش را گرامی داشته و خواستار آزادی آنها از زندان های رژیم صهیونیستی شدند.

همچنین هیئت های ورزشی با پوشش لباس های فرم، جوانان، فعالان فرهنگی و اقشار مختلف مردم از پیر و جوان و حتی مادرانی که فرزندان خردسال خود را در آغوش دارند با در دست داشتن پارچه نوشته های «القدس لنا» و «مقاومت» خواستار محو غده سرطانی از نقشه زمین شدند.

نحن قادمون

همچنین با تاکید بر ادامه مقاومت مردم فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی پلاکاردهایی با مضمون فرمایشات رهبری که «اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»، «نحن قادمون» و «توطئه» اتحاد شوم اسرائیل با برخی دولتهای غربی و مرتجع منطقه را زیر سوال بردند.

دیوار آرزوها

راهپیمایان در مسیر  راهپیمایی، با راه اندازی دیوار آرزوها از حاضران در راهپیمایی خواستند آرزوی خود در این روز بر روی دیوار آرزوها بنویسند که اکثر حاضران در راهپیمایی آزادی قدس شریف و نابودی رژیم صهیونیستی را آرزوی خود عنوان کرده و آن را بر روی دیوار آرزوها نوشتند.

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران دقایقی پیش به جمع راهپیمایان روز قدس پیوست.

حضور رئیس جمهور در راهپیمائی روز قدس

حسن روحانی رئیس جمهور دقایقی قبل در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافت.

وی از میدان فردوسی به جمع راهپیمایان تهرانی حرکت‌کننده به سمت دانشگاه تهران پیوست.

این خبر به روزرسانی می شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان