کد خبر: 325802
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، در آستانه روز قدس و اعلام انزجار جهان اسلام از جنایات اسرائیل غاصب، سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از عموم ملت شریف برای حضور در راهپیمایی در این روز دعوت به عمل آورد. در این اطلاعیه آمده است:

باردیگر درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مشیت تغییرناپذیر الهی درباره اعتلای کلمه حق و زوال دولت باطل، درمراسم راهپیمایی روزجهانی قدس که یادگارامام راحل عظیم‌الشأن، آن پیرفرزانه‌ی انقلاب است، نوید داده می‌شود و ندای مظلومیت ملت فلسطین غنچه‌های فریادی خواهد بود که از حنجره‌ی پاک میلیون‌ها زن و مرد و پیر و جوان و یکایک امت واحده‌ی‌ اسلام در سراسر جهان شکفته خواهد شد.

اسرائیل غاصب، این فتنه‌ی بزرگ دوران، همه روزه با جنایاتی صعب وهولناک که در سرزمین مقدس پیامبران بزرگ مرتکب می‌شود برصحیفه سیاه زشتخویی‌ها و مظالم خویش، برگ‌های فراوان‌تری می‌افزاید. مشروعیت رژیم ددمنش صهیونیستی، با سیاهه جنایاتی که هر روز سنگین‌تر نیز می‌شود، در مقطع کنونی بیش از هر زمان دیگری در انظار و افکار عمومی جهان با پرسش مواجه شده و هیمنه‎ی پوشالی‌اش،به لطف شکست‌های خفت‌باری که متحمل شده، به شدت فروریخته است.

سازمان تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از عموم مردم روزه‌دار و خداجوی ایران اسلامی دعوت می‌کند تا امسال نیزهمچون سال‌های گذشته، درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان، با حضور گسترده در راهپیمایی روزجهانی قدس، این یو‌م‌الله‌الاکبر، انزجار و تنفر خود را از صهیونیسم جنایتکار و اسرائیل غاصب و حامیان غربی‌اش و همچنین حمایت از مبارزات مردم ستمدیده فلسطین اعلام نمایند و اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین را به گوش آزادگان جهان برسانند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری