کد خبر: 325768
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس با انتقاد از ثبت قراردادهای یکطرفه به نفع بازیکنان می‌گوید رقابت بین مدیران باعث بازیکن‌سالاری در باشگاه‌های فوتبال ایران شده است.

عباس انصاری فرد در گفت‌وگو با ایسنا درباره قراردادهایی که برخی باشگاه‌ها با بازیکنان منعقد می‌کنند اظهار کرد: یکی از مشکلات فوتبال ما همین است که بازیکنان برای باشگاه‌ها تعیین تکلیف می‌کنند. شما ببینید در گذشته ما چگونه قرارداد می‌بستیم و الان چگونه قرارداد می‌بندند. من هیچ وقت با بازیکنان قرارداد کوتاه مدت نمی‌بستم و در قراردادشان هم شرط و شروطی نمی‌گذاشتم. البته آن‌ها اصرار داشتند که برخی شرایط در قراردادشان ذکر شود و من به هیچ عنوان این موضوع را قبول نمی‌کردم و به همین خاطر خیلی از بازیکنان را نتوانستم به پرسپولیس بیاورم.

وی افزود: این گونه رفتارها به خاطر رقابتی است که مدیران با یکدیگر دارند و باعث شده بازیکن‌سالاری رواج پیدا کند. مگر می‌شود بازیکنی قرارداد دو ساله داشته باشد و به راحتی قراردادش را فسخ کند. مدیران ما باید طوری با بازیکنان قرارداد ببندند که آن‌ها در خدمت باشگاه باشند نه باشگاه در خدمت بازیکن باشد.

وی تصریح کرد: الان شرایط به گونه‌ای شده که برای بازیکن فقط پول مهم است. آن‌ها سعی می‌کنند طوری قرارداد ببندند که به بهترین نحو برای خودشان درآمدزایی کنند. دیگر رنگ پیراهن برایشان اهمیتی ندارد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان