کد خبر: 325747
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی بلژیک سطح ولز و تیمش را خیلی نزدیک به هم می داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بلژیک و ولز جمعه شب در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ به مصاف هم می روند. مارک ویلموتس در نشست خبری پیش از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. سرمربی بلژیک درباره آسیب دیدگی یان فرونخن گفت: دیگر نمی تواند تیم ملی را همراهی کند. در لحظات آخر تمرین قوزک پایش آسیب دید. اتفاق ناراحت کننده ای برایمان بود. ۶ تا هشت هفته از میادین دور خواهد بود.

ویلموتس افزود: سه یا چهار بازیکن برای جانشینی فرونخن وجود دارد. همه توانایی بازی در این پست را دارند اما خیلی جوان هستند. فردا در این رابطه تصمیم خواهم گرفت. در هر صورت امشب با یک مدافع خیلی جوان به میدان خواهیم رفت. این آسیب دیدگی بر تیم اثر گذاشت چون فرونخن بازیکن مهمی است و یکی از کاپیتان های تیم محسوب می شود اما همه می دانند جانشینانشان خیلی خوب و آینده دار خواهند بود.

ویلموتس درباره ولز گفت: به خوبی دفاع می کنند. در سه بازی اخیرمان دو  تساوی به دست آوردیم و یک بار مغلوب شدیم. این نشان از نزدیک بودن سطح دو تیم است.

سرمربی بلژیک در مورد حضور نزدیک به ۱۰۰ هزار هوادار بلژیکی در فرانسه اظهار کرد: می دانیم که هواداران پرشوری داریم. این موضوع به ما کمک می کند اما اگر می خواهیم پیروز شویم باید با نیروهایمان در زمین بازی این کار را انجام دهیم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان