یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325663
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – سایت خبرورزشی نوشت: در گزارشی که «آس» نوشته عده‌ای جمعیت کم کشور ایسلند را سوژه قرار دادند و با حذف تعداد افرادی که شرایط حضور در تیم ملی فوتبال ایسلند را ندارند، به نتایج و جمع‌بندی‌های جالبی رسیدند که یکی از این سوژه‌ها واقعاً بامزه بود.

بدون هیچ تردیدی ایسلند یکی از پدیده‌های این دوره از رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ است که دوشنبه موفق شد تا با شکست دادن انگلیس در آخرین بازی یک هشتم پایانی، به دور بعد برسد. آنها در مرحله گروهی مقابل مجارستان صدرنشین به تساوی دست یافتند و با ۲ امتیاز بالاتر از پرتغال مدعی قرار گرفتند. سپس اتریش را از سر راه کنار زدند و توانستند به دور یک هشتم پایانی برسند. در ایسلند، کسی به صعود تیم‌شان به دور حذفی فکر هم نمی‌کرد ولی حالا این رؤیا به واقعیت تبدیل شده و ایسلند یک پله هم بالاتر رفته و با حذف انگلیس، در یک چهارم پایانی حضور دارد. برد ایسلند مقابل انگلیس باعث شد تا فوتبال‌دوستان طنزپرداز دست به کار شوند و بلافاصله شبکه‌های اجتماعی پر شد از شوخی‌های رنگ و وارنگ با تیم ملی ایسلند. در این میان و در گزارشی که «آس» نوشته عده‌ای جمعیت کم این کشور را سوژه قرار دادند و با حذف تعداد افرادی که شرایط حضور در تیم ملی فوتبال ایسلند را ندارند، به نتایج و جمع‌بندی‌های جالبی رسیدند که یکی از این سوژه‌ها واقعاً بامزه بود. در این گزارش می‌خوانیم:

جمعیت کل ایسلند ۵۲۹/۳۳۲ نفر است که ۲۵۹/۱۶۵ نفر از آنها خانم هستند. به علاوه باید تعداد پسران زیر ۱۸ سال (۵۴۶/۴۰ نفر) و مردان بالای ۳۵ سال (۳۱۳/۸۲ نفر) را از جمعیت مردان این کشور کم کنیم و باید بدانیم که مردان چاق (۱۳۶/۲۲ نفر از جمعیت ایسلند) در تیم ملی جایی نخواهند داشت که این افراد مجموعاً ۲۵۴/۳۱۰ نفر از جمعیت ایسلند را تشکیل می‌دهند.

در ادامه آمار افرادی که به مشاغل مختلف مشغول هستند یادآوری شده که مثلاً ۱۲۴۶ نفر از جمعیت ایسلند درگیر صنعت نهنگ هستند‌؛ ۳۱۴ نفر در تیم نجات زلزله‌ها مشغولند و ۱۶۴ نفر در تیم نجات آتشفشان‌ها هستند‌؛ ایسلند ۱۹۳۴ نفر چوپان دارد و ۱۴۶۴ نفر هم در امور مرتبط با گوسفندان مشغول به کار هستند و ۱۹۴ نفر از مردم ایسلند هم نابینا هستند و برخی دیگر پلیس و آتش‌نشان و پزشک هستند که این تعداد ۴۶۷/۱۳ نفر را تشکیل می‌دهند.

سپس تعداد هوادارانی که برای تماشای بازی‌ها به استادیوم می‌روند محاسبه شده و یادآوری شده که با یک پزشک، یک فیزیوتراپ، یک ماساژور و یک توپ جمع کن و هفت نفری که در فدراسیون فوتبال ایسلند مشغول به کار هستند، جمعیت این افراد به ۷۸۱/۸ نفر می‌رسد. با کسر این تعداد از جمعیت کلی ایسلند، ۲۳ نفر باقی می‌ماند که عین این ۲۳ نفر به اردوی تیم ملی این کشور دعوت شده‌اند و حتی توضیح داده شده که لاگربک، سرمربی ایسلند، سوئدی است و جزو جمعیت این کشور به حساب نمی‌آید.

 

 

۲۵۶ ۴۱

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان