کد خبر: 325634
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

در حالی که ۳ شناگر ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک مجارستان حضور دارند، برنامه‌ این بازی‌ها تغییر کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم‌ملی شنای ایران در دومین روز حضور در بوداپست از صبح امروز (پنج‌شنبه) با حضور در مقدماتی ۱۰۰ متر آزاد و فینال ۱۰۰ متر قورباغه تلاش خود را برای کسب سهمیه المپیک ریو ادامه می‌دهد.

روز دوم این رقابت‌ها با حضور سه شناگر ایران درحال پیگیری است. باتوجه به تغییر در برنامه مسابقات و جابجایی دو ماده ۵۰ و ۱۰۰ متر آزاد، امروز شناگران ایران در مرحله مقدماتی ماده‌ ۱۰۰ متر آزاد مسابقه دادند و فردا (جمعه) شاهد حضور آنها در ۵۰ متر خواهیم بود. آریا نسیمی شاد هم که روز گذشته موفق به صعود به فینال ماده ۱۰۰ متر قورباغه شده بود، عصر امروز باید در این ماده به آب بزند.

ملی‌پوشان شنای ایران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک و کسب حدنصاب‌های مورد نیاز، در مسابقات ملی مجارستان شرکت کردند. این رقابت‌ها که از  ۲۹ ژوئن تا دوم جولای ۲۰۱۶ ( ۹ تا ۱۲ تیر ۱۳۹۵) به میزبانی شهر بوداپست برگزار می‌شود، برای شناگران ایران حکم آخرین ایستگاه کسب سهمیه المپیک را دارد.

جمال چاوشی فر، مهدی انصاری، آرشام میرزایی، احمدرضا جلالی و آریا نسیمی شاد زیر نظر عباسعلی کشتکار و خشایار حضرتی در این رقابت‌ها حضور دارند. ملی پوشان در مجموع این چهار روز ۱۷ بار مسابقه می‌دهند که  هر شناگر در یک یا دو ماده تخصصی شانس بیشتری برای کسب سهمیه دارد.

در مسابقات ماده ۱۰۰ متر آزاد، آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی به ترتیب با ۵۲٫۵۸ و ۵۲٫۷۵ از صعود به فینال بازماندند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان