یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325615
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، جواد کاظم نسب الباجی با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس ضمن اشاره به کلام ماندگار امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه اسرائیل غده سرطانی است و این غده باید از بین برود، نسبت به حضور همه جانبه تمام مردم، تشکل های صنفی و احزاب سیاسی و …در راهپیمایی روز قدس به منظور پاسداشت این روز عظیم وجهانی قدس تاکید کرد.

کاظم نسب الباجی با تاکید بر اینکه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که توسط بنیانگذار انقلاب اسلامی به روز جهانی قدس نامگداری شده است در دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و قدس شریف که چندین دهه در بند صهیونیسم و صهیونیست های غاصب گرفتار هستند، همچون سایر مسلمانان جهان و به خصوص هموطنان عزیزمان در راهپیمایی روز قدس حاضر خواهیم شد و آزادی خواهی و ظلم وارد شده به کشور و مردم فلسطین را فریاد خواهیم زد.

وی با تاکید بر اینکه گام های جمهوری اسلامی ایران در دفاع از قدس و مبارزه با استکبار جهانی هر روز استوارتر از دیروز بوده و خواهد بود، بیان کرد: قطعا فردا و در راهپیمایی روزجهانی قدس آزادی کامل اراضی اشغالی را فریاد خواهیم زد.

وی اظهار کرد: از عموم هموطنان عزیز به خصوص مردم همیشه در صحنه استان خوزستان و حوزه انتخابیه خود و از تمام عشایر، دانشجویان، دانش آموزان، بازاریان و اصناف، تشکل های صنفی، احزاب سیاسی دعوت می نمایم که فردا همه باهم در این روز بزرگ همچون سال های قبل حاضر شویم تا پاسخی به مظلومیت فلسطین و فلسطینان و دیگر کشورهای مسلمان همچون مردم بحرین و یمن بدهیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان