کد خبر: 325609
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

غلامرضا شریعتی در حاشیه حضور در شادگان در گفتگو با مهر به موضوع تغییر کاربری پارک شهر به بازارچه اشاره کرد و اظهار داشت: با تغییر کاربری فضای سبز به هر چیز دیگری مخالفم. باید تا می توانیم همه چیز را به فضای سبز تبدیل کنیم و اصلا نباید کاربری فضای سبز را برای هیچ چیزی تغییر داد و به شدت با این مسئله مخالفت خواهم کرد.

وی افزود: یک مکانی را برای راه اندازی بازارچه به منظور به فروش رساندن کالا در خود شادگان تعیین و شهرداری هم زیرساخت هایش را تأمین کند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: سازمان بنادر باید ۵۰ درصد هزینه برق دار شدن بندر شادگان را بدهد چون بحث اشتغال در این بندر از اهمیت بسیار بالایی برخودار است و بنابراین باید همکاری لازم را داشته باشند. مابقی هزینه را نیز استانداری همکاری و تأمین خواهد کرد.

شریعتی در خصوص مصوبه شورای امنیت کشور که بالاتر از موتور قایق ۴۵ نباید به دریا بروند و تفویض این اختیار به شورای تأمین استان ها عنوان کرد: در صورت نبود مشکل و کارشناسی بودن، این مجوز را صادر خواهم کرد.

وی در پایان بیان کرد: دوشنبه هفته آتی با گمرک کشور جلسه خواهم داشت که حتما مشکلات بندر شادگان را مطرح کرده و بحث راه اندازی سیستم الکترونیک ثبت اظهارنامه را نیز با همکاری مدیرکل بنادر استان حل و موانع را رفع می کنیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان