کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325605
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن پیش‌بینی گرد و غبار در استان‌های ایلام و خوزستان از پایداری گرمای هوای در غالب نقاط کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی هواشناسی، طی دو روز آینده برای ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده، گاهی رعد برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. همچنین طی سه روز آینده وزش باد شدید در نوار شرقی کشور بویژ در منطقه زابل موجب پدیده گرد و غبار خواهد شد.

وی اظهار کرد: طی روز جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ تیر به دلیل وزش باد شدید در نوار غربی کشور پدیده گرد و غبار برای استان‌های ایلام و خوزستان دور از انتظار نیست.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور، طی سه روز آینده بخش‌های شرقی دریای عمان و روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ تیر، خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود. همچنین در سه روز آینده هوای گرم در اغلب مناطق کشور ماندگار خواهد بود.

دمای تهران فردا به ۴۱ درجه می‌رسد

وظیفه در پایان در مورد وضعیت هوای استان تهران اظهار کرد: آسمان تهران در روز جمعه ۱۱ تیرماه، صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۴۱ و ۲۹ درجه سانتیگراد و در روز شنبه ۱۲ تیر کمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با حداکثر و حداقل دمای ۴۱ و ۲۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان