یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325479
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

دو وزنه‌بردار ایران در پایان حرکت یک ضرب دسته ۸۵کیلوگرم مسابقات جهانی جوانان مقام‌های پنجم و سیزدهم را به دست آوردند.

به گزارش ایسنا ، مسابقات وزنه بردار قهرمانی جوانان جهان وارد پنجمین روز برگزاری شد و رقابت وزنه برداران دسته ۸۵کیلوگرم آغاز شد.

ایران در این وزن دو نماینده داشت، در پایان حرکت یک ضرب عارف خاکی با رکورد ۱۴۴کیلوگرم در یک ضرب سیزدهم شد و رامین ولی پور نیز با رکورد ۱۵۲کیلوگرم در رده پنجم قرار گرفت.

 حرکت یک ضرب:

عارف خاکی که برای نخستین مرتبه پوشیدن دوبنده تیم ملی را تجربه می کند، ابتدا ۱۴۴کیلوگرم را ثبت کرد. مربیان برای دومین حرکت او ۱۵۱کیلوگرم را درخواست کردند اما نتوانست به همراه وزنه بلند شود و سه چراغ قرمز دریافت کرد. او دوباره برای مهار وزنه ۱۵۱کیلوگرم بر روی تخته مسابقات آمد که باز هم ناموفق بود.

خاکی با ثبت رکورد ۱۴۴کیلوگرم و کسب مقام سیزدهم به کار خود در یک ضرب پایان داد.

 

رامین ولی پور دیگر نماینده ایران وزنه ۱۴۶کیلوگرم را انداخت. او در دومین حرکت نیز پشت وزنه ۱۴۶کیلوگرم قرار گرفت که توانست آن را به ثبت برساند.

ملی پوش ایران در حرکت سوم باید ۱۵۲کیلوگرم را مهار می کرد و این وزنه را بالای سر برد.

ولی پور نیز با رکورد ۱۵۲کیلوگرم در یک ضرب پنجم شد.

جیاوان لیو از چین با رکورد ۱۶۵ کیلوگرم مدال طلا یک ضرب راه به دست آورد. آنتونیو پیزالوتو از ایتالیا با ۱۵۹کیلوگرم مدال نقره را برگردن آویخت و مدال برنز نیز به ماسکیورا ریواز از کلمبیا با رکورد ۱۵۵کیلوگرم رسید. او در گروه B وزنه زده بود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان