کد خبر: 325344
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 به گزارش مهر، ظهر امروز چهارشنبه چهارمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست فیوضی فرماندار و با حضور اعضای مرتبط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار رامشیر در این جلسه ضمن تشکر از اعضای شورای  هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در برگزاری برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: نگاه اجتماعی و فرهنگی و آگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه به مسئله مبارزه با مواد مخدر در شرایط فعلی یکی از راه حل هایی است که می توان در سایه آن شاهد کاهش و کنترل اعتیاد در جامعه باشیم.

سعید فیوضی با اشاره به کاهش سن اعتیاد در بین نوجوانان و جوانان تاکید کرد: مدیران دستگاههای اجرایی به ویژه دستگاههای فرهنگی باید توجه ویژه ای به این مهم داشته و تلاش بسیاری در کنترل و مهار این معضل اجتماعی داشته باشند و با توجه به تعطیلی مدارس و آغاز اوقات فراغت دانش آموزان از این فرصت به نحو احسن استفاده کنند.

در این جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسه قبل سرهنگ بارستی فرمانده انتظامی شهرستان مطالبی را در خصوص  امر مبارزه با مواد مخدر عنوان داشتند و خواستار همکاری همگانی در امر شناسایی توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرستان شدند.

همچنین دکتر نورس مسئول مرکز ترک اعتیاد ثامن رامشیر گزارشی از عملکرد این مرکز در سال گذشته ارائه کرد و اظهار داشت: از ابتدای سال گذشته ۲۱۹ نفر تحت درمان ترک اعتیاد قرار گرفتند که از این تعداد ۵۸ نفر به طور کامل درمان شدند و درمان آنها پایان یافت و ۱۶۱ نفر دیگر در حال طی کردن مراحل  درمانی خود هستند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان