کد خبر: 325288
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی در گفتگو با مهر به مناسبت روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس یک روز بزرگ برای امت اسلامی است که همه ما باید به وظیفه دینی و ملی خود عمل کنیم.

وی با اشاره به گرمای هوا در دزفول افزود: باید شرایط را مهیا کنیم که مردم بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و کوتاه ترین مسیر راهپیمایی خودرا انجام دهند ضمن اینکه تمهیدات لازم برای این موضوع نیز اتخاذ شده است که نتیجه اصلی و مسیرها از طریق رسانه ها به مردم اطلاع داده می شود.

امام جمعه دزفول با بیان اینکه اقدامات لازم در راستای آسایش و رفاه مردم در مصلای نماز جمعه برای برگزاری فریضه نماز انجام شده، گفت: تا حد ممکن این مکان را به جز سالن اصلی مسقف و به کولر گازی و پنکه های سقفی نیز تجهیز کرده ایم و سعی داریم از هوای تقریبا خنک فضای سبز مصلا نیز بهره لازم را ببریم تا مردمانی که روزه هستند کمتر دچار گرما و تشنگی شوند هرچند هیچ کاری برای عبادت خداوند بدون زحمت نیست.

قاضی دزفولی با تاکید بر حضور مردم در راهپیمایی روزجهانی قدس، عنوان کرد: پیام ما مردمان دزفول به هنگام حضور در راهپیمایی روز قدس این خواهد بود که با وجود گرمای هوا و مشکلات موجود اما بازهم احساس مسئولیت خود را فراموش نکرده ایم.

وی با اشاره به اینکه قطعا مردم دزفول حضور پرشوری در راهپیمایی روز بزرگ و جهانی قدس در حمایت از مردمان مظلوم فلسطین و سایرکشورهای مسلمان و آزاده خواهند داشت، حضور مردم را به منزله یک مشت محکم بر دهان آمریکا، اسرائیل و سایر ابرقدرت های ظالم جهان برشمرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان