کد خبر: 325260
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

بهروز شعبانی در گفتگو با مهر اظهار کرد: این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال از اعتبارات جاری شهرداری بوده که متاسفانه هنوز قسمت هایی از آن مثل روشنایی و یا قسمت پیاده روی پشت دروازه برطرف نشده است که با برطرف کردن این مشکلات به زودی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی عنوان کرد: برای حفظ، نگهداری و مدیریت این زمین با شهردار صحبت شده تا به صورت مزایده از بین افراد واجد شرایطی که از طریق اداره ورزش و جوانان معرفی می شوند اجاره داده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر هندیجان، عمده مشکلات ورزش شهر را مالی دانست و افزود: متاسفانه به علت وجود مشکلات مالی فراوان، ورزش هندیجان در وضعیت بسیار بدی به سر می برد.

شعبانی اضافه کرد: ورزش هندیجان هیچ حامی و پشتیبانی ندارد. تا کی برای اعزام یک تیم، دلسوزان واقعی و اندک موجود در ورزش از حقوق ناچیز خود که حق زن و بچه آنهاست خرج کنند و تا پایان ماه صورت خود را با سیلی سرخ نگه دارند.

وی ادامه داد: نفت شهرستان که از زمان استخراج آن تاکنون بیش از صدها هزار میلیارد تومان درآمده داشته، آن وقت ورزش شهر و امکانات آن و صدها مشکل دیگر شهرستان ریالی از این هزار میلیارد تومان بهره ای نمی برند.

شعبانی در پایان گفت: فقط یک سخن به دولتمردان و مسئولان می ماند و آن اندکی وجدان است که امیدواریم هر چه زودتر بیدار شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان