یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325247
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدافع چپ جدید تراکتورسازی درحالی به این تیم پیوست که با ماشین سازی قرارداد داشت.

به گزارش ایسنا، محمد نادری بازیکنی که چندی پیش با ماشین‌سازی تبریز به توافق رسید و حتی قراردادش را با این تیم امضا کرد، روز گذشته بعد از دیدار با آجرلو به تیم تراکتورسازی پیوست. این مسئله باعث ناراحتی شدید مسئولان ماشین‌سازی شده و حتی میرمعصوم سهرابی مدیرعامل این تیم در تماسی تلفنی از آجرلو بابت این اتفاق گلایه‌هایی را مطرح کرد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از سوی خبرنگار ایسنا، این بازیکن ظاهرا در تیم مقاومت پیش‌تر توپ می‌زده و چیزی حدود ۴ ماه از خدمت سربازی‌اش باقی مانده بود، با این‌حال مسئولان ماشین‌سازی قول حل مشکل وی را داده بودند اما در نهایت نامه سربازی وی به باشگاه تراکتورسازی زده می‌شود. با این‌حال مسئولان ماشین‌سازی معتقد هستند چنین چیزی صحت ندارد و این بازیکن سرباز نیست. در هرحال به زودی و با شکایت احتمالی تیم ماشین‌سازی این قضیه شفاف‌تر می‌شود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان