یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 325168
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > مدیریت ورزش – قربانیان حمله تروربستی به فرودگاه آتاتورک از مرز ۵۰ نفر گذشت.

به گزارش عصر اهواز؛ دقایقی قبل رسانه های معتبر دنیا چون خبرگزاری آسوشیتدپرس از افزایش قربانیان تلفات بمب گذاری های فرودگاه آتاتورک به ۵۰ نفر خبر دادند. در این حملات که سه شنبه شب رخ داد ، دو بمب به فاصله کمی از هم در سالن ورودی فرودگاه و میان جمعیت منفجر شد. ۷ ضارب مسلح پس از درگیری از محل متواری شدند. پلیس سعی در دستگیری یکی از آنها در فرودگاه داشت که او خودش را منفجر کرد. ۲ نفرذ دیگر هم در درگیری های بعدی کشته شدند. یکی از تروریست ها بازداشت شده و سه نفر دیگر متواری هستند. رجب طیب اردوغان در نخستین نطق رسانه ای خود گفته این ترور خونین ،جنایتی علیه ۷۰ میلیون ترکیه ای و ۷٫۵ میلیارد نفر ساکن کره زمین بود. 

همزمان داعشی ها با انتشار بیانیه ای مسئولیت این جنایت را بر عهده گرفتند، درحالی که مقامات ترک می گویند این جنایت کار کردهای خودشان بوده است. 

هنوز هویت ۵۰ قربانی این حادثه مشخص نیست اما مسافران پرواز ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه به مقصد تهران در زمان انفجار سوار بر هواپیما بودند و تلفاتی نداشتند اما آنها تا ساعت ها روی باند مانده بودندو حق خروج از هواپیما را نداشتند. بی بی سی تصویری از این پرواز منتشر کرده بود.

البته دو پرواز دیگر در ساعت ۱ بامداد برای خط هواپیمایی معراج و یک پرواز در سات ۱۱:۳۰ از ترکیش ایر به تهران می آمد که هنوز مشخص نیست آیا در میان قربانیان یا ۱۲۲ مجروح حادثه ، کسی از هموطنان مان حضور داشته یا نه.

۴۱۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان