کد خبر: 325038
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

وزیر ورزش و جوانان عصر امروز در نخستین جلسه هیات مدیره جدید باشگاه استقلال گفت : استقلال و پرسپولیس هیچ محدودیتی در جذب بازیکنان مورد نظر خود ندارند ولی ملاک ما رعایت حقوق مردم و حفظ بیت المال است مبنای کار در این دو باشگاه بایستی شفاف و روشن باشد .

به گزارش ایسنا به نقل از وزارت ورزش و جوانان؛ وزیر ورزش و جوانان  عصر امروز در نخستین جلسه با هیات  مدیره جدید باشگاه استقلال  با تبریک به هیات مدیره جدید این باشگاه گفت: برنامه ما از ابتدای حضور این بوده که از ناحیه این دو باشگاه بار مالی بر دوش دولت قرار نگیرد و خوشبختانه برنامه‌های ما جواب داد و این دو تیم در رده های دوم و سوم لیگ برتر قرار گرفتند و ثمرات مدیریت مناسب این دو باشگاه در فصل جدید بیشتر نمایان خواهد شد.

گودرزی افزود : نه استقلال و نه پرسپولیس هیچ محدودیتی در جذب بازیکنان مورد نظر خود نداشته‌اند ولی ملاک ما رعایت حقوق مردم و حفظ بیت المال است. مبنای کار در این دو باشگاه بایستی شفاف و روشن باشد.

وی گفت : این دو تیم متعلق به مردم هستند و باید با آرامش و منطقی آنها را مدیریت کرد .

وزیر ورزش و جوانان به هیات مدیره جدید استقلال توصیه کرد که با کار مدیریتی منسجم، یکصدایی، حرکت بر اساس قانون و مقرارت و قرار گرفتن هیات مدیره در نقش اصلی و تصمیم گیرنده نهایی به موفقیت استقلال بیشتر کمک کنند.

گودرزی به اعتبار فرهنگی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز اشاره کرد و گفت : هویت باشگاه و الگو بودن بازیکنان این دو تیم برای هواداران بسیار مورد توجه است و رفتارهای مناسب آنها می‌تواند در جامعه و هواداران یک موج مثبت ایجاد کند و در هر شکلش نباید به گونه‌ای رفتار کنیم که چهره فوتبال صدمه بخورد و معتقدم هم استقلال و هم پرسپولیس می‌توانند یک پرستیژ فرهنگی خوب برای فوتبال ایجاد کرد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان