یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 324928
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

در پی بلاتکلیفی وضعیت تیم فوتسال آذرخش جهت حضور در لیگ برتر فوتسال کشور، هواداران این تیم مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان تجمع کردند.

به گزارش ایسنا، ‌ مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور از هفتم مردادماه با حضور ۱۴ تیم آغاز می‌شود و آذرخش سرخون بندرعباس باید در هفته نخست برابر تیم میثاق تهران به میدان برود اما هنوز تکلیف تیمداری تنها نماینده هرمزگان مشخص نیست.

به همین دلیل صبح امروز از ساعت ۱۱ عده‌ای از هواداران این تیم با حضور مقابل اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان خواستار رسیدگی به وضعیت این تیم و تعیین تکلیف جهت حضور آذرخش در لیگ برتر فوتسال شدند.

معاون اداره کل ورزش و جوانان در جمع تجمع کنندگان با اشاره به اینکه با رفتارهای احساسی کاری از پیش نمی‌رود، تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان در طول این سال‌ها هرگونه کمکی به باشگاه‌های ورزشی استان کرده است تا بتوانند افتخاری برای استان رقم بزنند.

علی خواجه فینی با اشاره به اینکه شخص مدیرکل ورزش و جوانان به سراغ تمامی کارخانجات و بنگاه‌های اقتصادی استان برای کمک به تیم‌های حرفهای رفته است، تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت اقتصادی مناسبی بر اداره کل ورزش و جوانان حکمفرما نیست و با بودجه جاری ناچیز نمی‌توان هم به ۴۲ هیئت ورزشی، هم به هیئت‌های شهرستانی کمک کرد هم به تیم‌های حرفه‌ای که بودجه‌شان در مقایسه با این اداره کل چند برابر باشد.

وی با بیان اینکه به جای رفتارات احساسی باید به سمت برگزاری جلسات کارشناسی با حضور تمامی مسئولان و کارشناسان خبره حرکت کرد، ادامه داد: دغدغه هواداران نیز قابل احترام است و امیدوارم با حضور این هواداران تیم آذرخش با قدرت بتواند در فصل جاری به میدان برود.

خواجه فینی در پایان با اشاره به اینکه با صحبت کردن و متهم کردن اشخاص چیزی درست نمی‌شود، ابراز امیدواری کرد مشکلات تیم آذرخش به زودی برطرف شود.

در این جلسه تعدادی از هواداران به عدم رسیدگی مسئولان استان به وضعیت تیم آذرخش، عدم تحقق وعده مسئولان و پاسخگو نبودن مدیران باشگاه انتقاد کرده و خواستار بهبود وضعیت وخیم این تیم شدند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان