کد خبر: 324925
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > دیگر ورزشها – هر ورزشکاری که بتواند در المپیک مدال طلا بگیرد شرکت رفاه ۵۰ میلیون تومان به خود ورزشکار می دهد و یکی از بستگان درجه اول المپین را هم در این فروشگاه استخدام می کند.

به گزارش عصر اهواز؛شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با امضای تفاهم نامه حامی کاروان ورزشکاران اعزامی ایران به المپیک ۲۰۱۶ ریو برزیل شد.
مراسم امضا تفاهم نامه با حضور مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، دکتر فرشید گل زاده و رییس کمیته ملی المپیک کیومرث هاشمی در نشستی با حضور نمایندگان رسانه های گروهی، امروز سه شنبه ۸ تیرماه در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
بر اساس این تفاهم نامه، شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه به قهرمانان المپیک ۵۰ میلیون تومان رفاه کارت برای تامین مایحتاج روزانه طلایی ها پاداش خواهد داد.
با توجه به اینکه زنان در تاریخ حضور ایران در المپیک تا کنون موفق به کسب مدال نشدند و در این دوره شانس دریافت مدال وجود دارد، شرکت رفاه به بانوانی که مدال نقره یا برنز المپیک ریو را تصاحب کنند، معادل قهرمانان مرد، ۵۰ میلیون تومان رفاه کارت اهدا خواهد کرد.
همچنین شرکت زنجیره ای رفاه به عنوان یک بنگاه تجاری بزرگ با ۲۲۰ فروشگاه در سراسر کشور در راستای اشتغالزایی و حمایت هرچه بیشتر از المپیکی ها، یکی از بستگان درجه یک مدال آوران بازی های ۲۰۱۶ ریو را استخدام رسمی می کند. 

رفاه

۲۵۱ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان