یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 324895
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان، معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به بهره برداری از پایانه ریلی حمل غلات که با مشارکت سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث شده است، اظهار کرد: این پایانه با برخورداری از سه خط راه آهن به طول یک هزار و ۵۰۰ متر و چهار دستگاه باسکول ریلی با ظرفیت یک هزار و ۲۰۰ تن، امکان حمل و نقل کالاهای اساسی از جمله غلات را در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی فراهم آورده است.

آیت اله رضا زاده در ادامه افزود: با آغاز بهره برداری عملیاتی از این پایانه ریلی، ضمن افزوده شدن بر ظرفیت ذخیره و نگهداری کالاهای اساسی با بهره گیری از مشارکت بخش خصوصی،   توان بارگیری ریلی محمولات فله بار افزایش یافته و جریان حمل و نقل این نوع محمولات از مجتمع بندری امام خمینی نیز روان تر شده و شتاب می گیرد.

وی در ادامه با اشاره به احداث دو انبار چهار هزار متری و یک سیلوی ۱۳ هزار متر مربع با مشارکت بخش خصوصی در این پایانه گفت: با بهره گیری قریب الوقوع از این انبارهای تمام مکانیزه که بر اساس استانداردهای روز جهان طراحی و ساخته شده است، بالغ بر ۱۰۰ هزار تن ظرفیت انبارش مکانیزه انواع کالاهای اساسی از جمله غلات و نهاده های کشاورزی فراهم خواهد آمد.

معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به تلاش های انجام شده برای بهره گیری بهینه از ظرفیت حمل و نقل ریلی در این مجتمع بزرگ بندری گفت: با تمهیدات به کار گرفته شده و بهره برداری از این پایانه مکانیزه جدید الاحداث، نخستین محموله ۲۰ هزار تن دانه روغنی از طریق واگن به مبادی مصرف حمل شد.

یادآوری می شود؛ این پایانه با برخورداری از شش تسمه نقاله  سیار و چهار دستگاه باسکول ریلی ویژه توزین واگن، امکان بارگیری و انتقال سریع محمولات فله بار را از این مجتمع بندری به سایر نقاط کشور تسهیل می کند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان