یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 324803
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – سرپرست استقلال ماجرای خیانت بعضی از بازیکنان این تیم در دربی معروف ۳-۲ را تایید نکرد.

به گزارش عصر اهواز؛ منصور پورحیدری در واکنش به این موضوع که آیا ادعای پرویز مظلومی درباره خیانت بعضی از بازیکنان در دربی معروف ۳-۲ را تایید می کند یا نه گفت: «وقتی بازیکنی در تیمی عضو است نمی تواند به آن خیانت کند. کدام بازیکن خیانت می کند تا تیمش ببازد؟ به نظر من در آن بازی مشکل ما جای دیگری بود. اشکال کار استقلال در آن دربی بزرگان خارج از زمین آن بودند که نتوانستند به درستی کارشان را انجام دهند. ما ۲ برصفر جلو بودیم. پرسپولیس یک یار خود را از دست داده بود و ما می توانستیم موقعیت های دیگری را هم به گل تبدیل کنیم.حالا نمی دانم این بحث خیانت از کجا آمده است.»
نکته جالب این ماجرا این است که پورحیدری در حال حاضر رو در روی پرویز مظلومی قرار گرفته است. این در حالی است که پورحیدری پیش از این از حامیان بزرگ مظلومی بود و حتی سال گذشته هم او باعث شد که منصوریان سرمربی استقلال نشود. سال گذشته پورحیدری با این استدلال که منصوریان هنوز پختگی لازم را برای اداره استقلال ندارد، اجازه نداد که این مربی روی نیمکت آبی پوشان بنشیند.
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان