کد خبر: 324783
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


عملیات گسترده روکش آسفالت در مناطق نمره هشت و بی بیان در حال عملیاتی است.


به گزارش خبرنگار عصر اهواز از شهرستان مسجدسلیمان ؛ پروژه روکش آسفالت گرم محلات منطقه بی بیان و نمره هشت جهت اهتمام بخشیدن و بهره برداری برای مردم مناطق محروم، توسط پیمانکار بخش خصوصی و اجرای اکیپ واحد عمران شهرداری در حال انجام است.

عبدالله قاسمی صالح بابری شهردار مسجدسلیمان در این خصوص تصریح کرد: عملیات گسترده روکش آسفالت در مناطق نمره هشت و بی بیان در حال عملیاتی است.

وی ضمن اشاره به اهمیت بهداشت عمومی در محلات خاکی و جلوگیری از مشکلات عبور و مرور در تابستان و هم چنین جلب رضایت عمومی گفت: با توجه به مشکلات مالی که طی روزهای گذشته باعث توقف خدمات رسانی شدخ بود، به یاری خداوند از سر گرفته شده است.

شهردار مسجدسلیمان افزود: تاکنون ۱۵۰۰ تن آسفالت در منطقه بی بیان به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع و ۲۵۰ تن به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع در خیابان پشت هنرستان شهید واقفی نمره هشت به مرحله اجرا در آمده است.

قاسمی در پایان ضمن ابراز امیدواری از روند آسفالت دیگر محلات افزود: با توجه به راه اندازی مجدد کارخانه سنگ شکن و آسفالت که عملاً تعطیل شده بود، آسفالت محلات مختلف ادامه خواهد داشت.

 

تعریض محور خیابان اصلی نفتک

تعریض خیابان اصلی نفتک که با تخریب ملک شخصی و رضایت صاحب ملکی که در محور این پروژه عمرانی قرار گرفته بود انجام گردید.

عبدالله قاسمی شهردار مسجدسلیمان در این زمینه گفت: قسمتی از ملک شخصی جهت تعریض جاده و رسیدن به عرض ۲۲ متر تخریب گردید که جا دارد از این شهروند وظیفه شناس در خصوص همکاری در این پروژه قدردانی گردد.

قاسمی افزود: امیدوارم این پروژه جهت سهولت عبور و مرور خودروها اثرات مثبتی را در پی داشته باشد و از خطرات احتمالی جانی شهروندان در این مسیر کاسته شود.

شهردار مسجدسلیمان با بیان اینکه قرار داشتن تیر چراغ برق در مسیر، باعث کندی کار گردید، افزود: نیاز است مدیریت این سازمان جهت رفاه حال شهروندان نسبت به جابجایی آن در این مسیر اقدام نمایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از شرکت گاز جهت جابجایی علمک و حضور به موقع تشکر مینمایم.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان