یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 324773
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

روی هاجسون در پی باخت به ایسلند و حذف از یورو ۲۰۱۶ در نشست خبری تنها یک جمله گفت و از سالن خارج شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی انگلیس با نتیجه ۲ بر یک برابر ایسلند شکست خورد تا این تیم از دوره رقابت های یورو ۲۰۱۶ کنار برود.

روی هاجسون بعد از شکست برابر ایسلند و ارائه استعفایش گفت:‌ می‌دانم در یک دنیای نتیجه‌گرا زندگی می کنیم. به همین خاطر می‌دانم نتیجه خوبی کسب نکردیم و بهتر است استعفا بدهم تا فردی دیگری هدایت این تیم جوان، تشنه موفقیت و باقابلیت را بر عهده بگیرد. ما نتیجه خیلی بدی کسب کردیم و این اصلا قابل قبول نیست. نتیجه بسیار ناامیدکننده کسب کردیم.

هاجسون پس از گفتن این جملات بدون اینکه بخواهد به سوالات خبرنگارها پاسخ بدهد، نشست خبری را ترک کرد و حاضر به پاسخ گویی به سوال خبرنگاران نشد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان