یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 324700
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با حضور ۴ هزار نفری هواداران برگزار شد.

به گزارش ایسنا – منطقه آذربایجان شرقی، در تمرین امروز تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که جاسم کرار نیز برای اولین بار در آن حضور یافته بود جمعیتی بیش از ۴ هزار نفر به ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی آمدند تا از نزدیک نظاره‌گر تمرین تیمشان باشند.

در جریان تمرین تراکتورسازان در کنار زمین چمن آتش‌سوزی رخ داد که قبل از رسیدن مأموران آتش‌نشانی مسئولان ورزشگاه آتش را مهار کردند.

تمرین از ساعت ۱۸:۳۰ با حضور همه بازیکنان جدید تراکتورسازی آغاز شد که البته لوسیانو ادینیو بامداد فردا به تبریز می‌رسد تا در تمرین عصر فردا حاضر شود.

تراکتوری‌ها پس از دویدن دور زمین دقایقی به صحبت‌های امیر قلعه‌نویی گوش کردند و سپس به دو دسته تقسیم شده و به انجام بازی درون‌تیمی پرداختند.

صمیمیت سینا عشوری با محسن بنگر که فصل گذشته با یکدیگر درگیر شده بودند از نکات جالب این نوبت از تمرین تراکتورسازان بود.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان