کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 324647
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

از آخرین گل آرژانتین در بازی‌های فینال بیش از یک دهه می‌گذرد. آرژانتین در چهارم فینال پیاپی خود شب گذشته در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا بازی را به شیلی واگذار کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از bolavip، آرژانتین دوشنبه صبح در فینال کوپا آمه ریکا در ضربات پنالتی از شیلی شکست خورد تا ناکامی اش در فینال‌ها ادامه پیدا کند. تیم ملی آرژانتین از سال ۱۹۹۳ نتوانسته است در تورنمنت معتبری قهرمان شود و در ۶ فینال اخیرش مغلوب حریفانش شده است.

اما این تمام قضیه نیست آرژانتین مدت هاست در دیدار نهایی گلی به ثمر نرسانده است. این تیم در کوپا آمه ریکا سال ۲۰۰۷ سه بر صفر مغلوب برزیل شد. در جام جهانی با تک گل گوتزه از آلمان شکست خورد. در دو فینال پیاپی برابر شیلی نیز موفق به باز کردن دروازه این تیم نشد و در ضربات پنالتی جام را به حریف واگذار کرد.

آرژانتین چهار فینال پیاپی است که گلی به ثمر نرسانده است. از آخرین شادی گل بازیکن آرژانتینی در فینال ها بیش از یک دهه می گذرد. پابلو آیمار در سال ۲۰۰۵ این گل را به ثمر رساند. هافبک آرژانتینی که نزدیک به یک سال است از فوتبال خداحافظی کرده دروازه برزیل را در آن سال باز کرد.

با این حال این گل شادی را برای آلبی سلسته به ارمغان نیاورد. آن ها در دیدار نهایی جام کنفدراسیون ها که به میزبانی آلمان برگزار می شد چهار بر یک مغلوب برزیل شدند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان