کد خبر: 324569
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۴

عصر اهواز - نمایندگان خانه ملت تمام تلاش خود را بکار خواهند گرفت تا عرصه ورزش کشور شاهد رشد روزافزون باشد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

نمایندگان خانه ملت تمام تلاش خود را بکار خواهند گرفت تا عرصه ورزش کشور شاهد رشد روزافزون باشد.

عصر اهواز – همایون یوسفی با اشاره به اینکه صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش به منظور جذب کمک های مالی برای حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان این عرصه راه اندازی شده است، گفت: تاکنون بیش از ۱۰ سال از آغاز فعالیت این صندوق اعتباری گذشته و در طی این سال ها اطلاعات ۴۲۰۰ نفر در سامانه جامع ورزش کشور ثبت شده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعدادی از اعضا مستمری دریافت می کنند، اظهار کرد: مستمری شامل مدال آورانی می شود که در آوردگاه المپیک، پارالمپیک، بازیهای آسیایی و یا قهرمانی جهان موفق به کسب عنوان شده اند.

وی با تاکید بر اینکه همه مسئولان باید کمک کنند تا این صندوق تقویت شود، افزود: متاسفانه در برخی اوقات صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش به دلیل کمبود منابع، مشکلات مدیریتی و غیره دچار نابسامانی شده که این امر باید با مدیریت وزرات ورزش و جوانان رفع شود.

یوسفی با اشاره به اینکه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی مشکلات و کمبودهای صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش را بررسی خواهد کرد، ادامه داد: نمایندگان خانه ملت تمام تلاش خود را بکار خواهند گرفت تا عرصه ورزش کشور شاهد رشد روزافزون باشد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولتمردان نیز باید با اقدامات مناسب و توجه بیشتر به ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی، موجب تقویت روحیه این بخش از جامعه شوند.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان