یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 324341
تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

هافبک سابق تیم ملی ایتالیا می‌گوید ایتالیا به دنبال انتقام شکست در فینال دوره قبل برابر اسپانیا است.

به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتادلااسپورت، دو تیم ایتالیا و اسپانیا در دیداری حساس در یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ برابر هم به میدان می‌روند. آندره‌ا پیرلو پیش از این دیدار درباره حضور نداشتن در ترکیب ایتالیا و شرایط لاجوردی پوشان گفت: ایتالیا دیگر به من نیازی ندارد. به نظرم آنچه را که در توانم بود با پیراهن آتزوری انجام دادم و به وراتی نصحیت‌هایی کردم.

پیرلو که در فینال دوره قبل در ترکیب ایتالیا شکست تلخی برابر اسپانیا تجربه کرد و اشک های او بعد از بازی هم به یکی از صحنه های تلخ جام انتخاب شد ادامه داد: فکر می کنم اسپانیا بیشتر نگران بازی فردا باشد. بازی مقابل این تیم اصلا آسان نیست. اسپانیا بخت بیشتری برای پیروزی دارد چون هنوز فوتبال بهتری بازی می کنند اما ما هم باید خودمان را نشان دهیم. شکست دادن اسپانیا در فینال یورو ۲۰۱۲ برای ما تقریبا غیرممکن بود. با این حال در بازی فردا ایتالیا به دنبال انتقام گرفتن از اسپانیا است و به دنبال این است که خاطره تلخ ان دیدار را از بین ببرد و قطعا برای برد به زمین می‌اید.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان