یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 324216
تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، در این اطلاعیه خطاب به فرمانداران شهرهای خوزستان عنوان شده است: با توجه به هشدار سازمان مدیریت بحران کشور و اداره کل هواشناسی خوزستان، وزش باد قابل ملاحظه در مناطق مرزی غرب استان و کشور عراق از اواخر وقت روز یکشنبه (۶ تیرماه) و تداوم آن به شکل تناوبی تا آخر هفته جاری و برخاستن گرد و غبار و انتشار آن در بخش‌هایی از استان به ویژه مناطق غربی، مرکزی و جنوبی پیش‌بینی می‌شود. همچنین احتمال وقوع دمای ۵۰ درجه و بالاتر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته در استان پیش‌بینی شده است.

 

در این اطلاعیه آمده است: اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان های استان باید نسبت به اتخاذ تمهیدات لازم، برقراری کشیک سالمندان، کودکان، صاحبان مشاغل سخت و زیان‌آور، کشاورزان، دامداران و صاحبان قایق‌های موتوری و لنج‌داران جهت رعات نکات ایمنی و بهداشتی و سایر تدابیر لازم از جمله کنترل و بررسی وضعیت کارگران و صاحبان بنگاه‌های کوچک و بزرگ در امر مقابله با افزایش دما جهت پیشگیری یا کاهش آثار حوادث احتمالی اقدام لازم معمول و گزارش اقدامات به عمل آمده را به این اداره ارسال کنند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان