یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 324144
تاریخ انتشار: شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – مسئولین نفت آبادان حنیف عمران زاده را به خاطر شایعه فسخ قراردادش تهدید کردند و از او مبلغ یک میلیارد بابت فسخ قرارداد خواستند.

به گزارش عصر اهواز؛ حنیف عمران زاده پس از چند سال حضور در استقلال از جمع آبی پوشان جدا شد و با عقد قراردادی یک ساله به صنعت نفت آبادان پیوست.عمران زاده قرار بود از روز گذشته در تمرینات نفت در سوادکوه مازندران شرکت کتد ولی این اتفاق رخ نداد. شایعه شده بود حنیف پیشنهاد خوبی از پیکان، خونه به خونه دارد و به خاطر مریضی مادرش برای حضور در آبادان مردد شده است.مسئولین باشگاه نفت با عمران زاده تماس گرفتند و به او گفتند اگر پیشمان شده ای مشکلی ندارد اما باید بایت قرارداد ۴۵ میلیونی با این باشگاه یک میلیارد غرامت بدهد.

 حنیف بعد از شنیدن صحبت های مسئولین نفت، به آبادانی‌ها قول داد از روز دوشنبه در اردوی این تیم در رامسر شرکت خواهد کرد. او تأکید کرد به دلیل بیماری مادرش نتوانسته در این اردو شرکت کند و قول داد در اردوی بعدی این تیم که از روز دوشنبه در رامسر برگزار می‌شود، حاضر شود.

 

 

۲۵۶ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان