کد خبر: 324064
تاریخ انتشار: شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

دیدار دو تیم کرواسی و پرتغال در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دو تیم کرواسی و پرتغال در سومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید و به وقت های اضافه کشیده شد.

بازی با مالکیت توپ پرتغالی ها شروع شد با این حال حضور مودریچ آماده باعث شد تا پرتغالی ها نتوانند بازی را به سلطه خودشان در بیاورند. دو تیم در خلق موقعیت با مشکل مواجه بودند. اولین خطر بازی را په په روی یک ضربه ایستگاهی از دست داد و ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۰ نفوذ پریشیچ به محوطه جریمه و شوت او که با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت یکی دیگر از موقعیت های جدی بازی را به وجود آورد. در ادامه ارسال راکیتیچ به محوطه جریمه پرتغال نیز خطرساز شد ولی ضربه او روی سر هیچ بازیکنی ننشست.

به این ترتیب نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم پرتغالی ها، گومس را از بازی بیرون بردند و رناتو را به میدان آوردند. در ادامه بروزوویچ در دقیقه ۵۲ یک موقعیت جدی را برای کرواسی از دست داد.

در دقیقه ۵۶ رناتو سانچس یک موقعیت گلزنی را از دست داد و شوت او با بی‌دقتی از کنار دروازه کرواسی به میدان رفت. در ادامه جدی‌ترین موقعیت بازی را ویدا از دست داد. او با ضربه سر نزدیک بود تا دروازه پرتغال را باز کند که ضربه او از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

در ادامه دو تیم بازی متعادلی به نمایش گذاشتند تا این دیدار با تساوی بدون گل در پایان ۹۰ دقیقه به پایان رسید و بازی به وقت های اضافه کشیده شد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان