کد خبر: 323985
تاریخ انتشار: شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال می‌گوید از هفته گذشته سرمربی تیم ملی نوجوانان انتخاب شده و فقط فدراسیون فوتبال باید این گزینه را تایید کند.

فریدون معینی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اینکه چه زمانی سرمربی تیم ملی نوجوانان فوتبال اعلام می‌شود، اظهار کرد: ما انتخاب‌مان را کرده‌ایم و فقط فدراسیون فوتبال باید انتخاب ما را تایید یا رد کند. از هفته گذشته ما گزینه نهایی‌مان را به فدراسیون فوتبال اعلام کردیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا رییس فدراسیون فوتبال باید گزینه نهایی را تایید کند یا هیات رییسه این فدراسیون گفت: فرقی نمی‌کند. هر کدام از آن‌ها گزینه ما را تایید کنند سرمربی جدید کارش را آغاز خواهد کرد.

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال همچنین درباره اینکه گزینه‌های مختلفی برای سرمربی‌گری تیم ملی نوجوانان مطرح شده، گفت: هر گزینه‌ای که با ما صحبت کرده و رزومه خود را ارائه کرده است  می‌تواند سرمربی تیم ملی شود اما گزینه نهایی را فدراسیون فوتبال اعلام می‌کند. برای ما اسامی فرقی نمی‌کند و فقط به دنبال بهترین فرد هستیم.

معینی درباره اینکه آیا تا آغاز اردوی جدید تیم ملی سرمربی این تیم مشخص می‌شود گفت: امیدوار هستیم این اتفاق بیفتد اما همان طور که گفتم فدراسیون فوتبال باید تصمیم نهایی‌اش را بگیرد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان