کد خبر: 323953
تاریخ انتشار: شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

حسن رحمانی در گفتگو با مهر اظهار کرد: مسابقات فوتسال جام رمضان امسال با شرکت ۲۰ تیم در حال برگزاری است که تیم ها با رقابتی سالم و پرنشاط و جدی در این دوره از رقابتها پس از اذان مغرب در سالن بصیرت هندیجان جنوبی در برابر یکدیگر رقابت می کنند.

وی افزود: تلاش می کنیم مسابقات جام رمضان در فضایی آرام و متعهدانه تیمها در کمال آرامش به پایان برسد که این امر حاصل تلاش کمیته برگزاری مسابقات است.

رییس هیئت فوتبال هندیجان در خصوص غیراستاندار بودن سالن برگزاری مسابقات گفت: هر شب تا پاسی از شب بیش از هزاران علاقمند در این سالن به جای رفتن به سوی تفریحات ناسالم گرد هم می آیند اما آنچه باعث تاسف است نبود امکانات سرمایشی، گرمایشی، تهویه نامناسب، کفپوش سالن و فاصله کم تماشاگران با بازیکنان و داور مسابقه همه از کمبودهای این سالن است.

این موضوع در شان مردم نیست

رحمانی اضافه کرد: این موضوع واقعا در شان مردم ورزش دوست و ولایتمدار هندیجان نیست. با وجود چندین سالن یک سالن استاندارد و شکیل در شهر وجود ندارد. به هر حال ما با حداقل ها کنار آمده ایم و ساخته ایم، خوب است مسئولان شهرستان و استان نیز نیم نگاهی به ورزش شهرستان داشته باشند.

رییس هیئت فوتبال هندیجان در ادامه، از برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی در پایان ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: هندیجان جزو شهرهایی هست که زمین فوتبال ساحلی دارد البته به لطف خدا و برکت محمدیان رییس سابق اداره بهداشت هندیجان که در مدت کوتاهی توانست به ورزش هندیجان کمک کند و این زمین را تقدیم ورزشکاران کرد درصدد هستیم مسابقات باشگاههای فوتبال ساحلی را برگزار کنیم و با فراهم آوردن بسترهای لازم، این ورزش در بین علاقمندان به رشد و بالندگی برسد.

وی در مورد اینکه چرا هندبجان هیچ نماینده ای در مسابقات استانی ندارد عنوان کرد: بر این باور بوده و هستیم که فوتبال هندیجان هنوز پتانسیل شرکت در مسابقات استانی را ندارد. شاید فوتبال هندیجان به صورت گلخانه ای و مقطعی در یکی از رده ها مقام هم کسب کند اما برای فوتبال هندیجان ثمری در برنخواهد داشت.

رحمانی تصریح کرد: هدف، خدمت‌رسانی به فوتبال است، باید به فوتبال پایه بهای لازم داده شود که این اتفاق خوبی است، ما به

فوتبال پایه کمک خواهیم کرد تا نوجوانان و جوانان آینده‌دار این شهر به مراحل بالای فوتبال رسیده و نام هندیجان را در استان  همیشه با افتخار ببینیم.

ساماندهی مدارس فوتبال شهرستان

رئیس هیئت فوتبال هندیجان همچنین از برنامه‌ریزی برای ساماندهی مدارس فوتبال شهرستان خبر داد و افزود: با آغاز فصل تابستان استقبال خانواده‌ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس فوتبال بسیار خوب بوده است.

وی بیان کرد.در بحث مدارس فوتبال باید از باشگاه خلیج فارس و آقایان محمد عبادی، احسان قنواتیان و امید احمدزاده تشکر ویژه کرد که برای نخستین بار مدرسه فوتبال در هندیجان را راه اندازی کردند و همین انگیزه ای شد برای سایر باشگاه ها نظیر خیبر، کارگر و شاهین که در کنار هم به پرورش استعدادها بپردازند.

رحمانی افزود: جالب اینکه مربیان این تیم ها از قشر فرهنگی و پیشکسوتان به نام هندیجان هستند که نوید آینده بسیار درخشان در این زمینه وجود دارد.

رییس هیئت فوتبال هندیجان در پایان عنوان کرد: لازم می دانم از تمامی اعضای هیئت فوتبال که شبانه روز زحمت زیادی متحمل می شوند و همچنین تمامی مربیان و سرپرستان که با وجود مشکلات فراوان تیم داری می کنند و نیز ریاست اداره ورزش و جوانان جوادی پور که همواره در کنار تیمهای فوتبال شهرستان بوده اند تشکر و قدردانی کنم.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان