کد خبر: 323902
تاریخ انتشار: شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ملی‌پوش تیراندازی می ‌گوید که بعد از کسب اولین مدال مردان ایران در تاریخ جام های جهانی انگیزه‌اش برای ادامه کار بیشتر شده است.

حسین باقری ملی‌پوش تیراندازی ایران که در رقابت‌های جام‌جهانی باکو توانست اولین مدال مردان ایران را مسابقات جهانی ثبت کند در گفت و گو با سرویس اخبار ورزشی دانشجویان ایران(ایسنا) گفت: مرحله مقدماتی سخت بود زیرا من سلاحم را تعویض کرده بودم و شرایط آن‌طور که می‌خواستم نبود. کار کردن با سلاح جدید برایم سخت بود. اما با این حال به مرحله فینال صعود کردم. تجربه‌ی خیلی خوبی را سپری کردم و خوشحالم که اولین مدال مردان ایران را در جام‌های جهانی به نام خود ثبت کردم.

وی افزود: در فینال رقابت تنگانگ و سخت بود اما از عهده فینال به خوبی بر آمدم. انگیزه زیادی گرفتم و فک می‌کنم از این پس کار برایم راحت‌تر باشد. زیرا همیشه اولین‌ها برای من سخت بوده است و در ادامه امید به کسب مدال‌های بیشتر دارم. امیدوارم از این پس به مردان تیرانداز نیز توجه کنند.

باقری ادامه داد: رقبا خوب بودند، چند تن از المپیکی‌ها بودند و امتیازاتی که تیراندازان بدست آورند نشان از سطح خوب مسابقات دارد. علیرضا داوود آبادی با نیم نمره اختلاف به فینال نرسید. نمایندگان ایران شلیک خوبی داشتند و می‌توانستیم نفرات بیشتری در فینال داشته باشیم.

وی با بیان اینکه با هزینه فدراسیون به مسابقات اعزام شده، گفت: من به همراه دو تن از تیراندازان دیگر با هزینه فدراسیون به جام جهانی باکو آمده ایم. زیرا من به همراه نرجس امام قلی نژاد و الهام هریجانی جزو  رزروهای المپیک هستیم و مثل تیراندازان دیگر با هزینه شخصی اعزام نشدیم.

دارنده مدال نقره بادی جهان در خصوص تمرینات خفیف خود گفت:  قبل از اعزام دو جلسه تمرین خفیف داشتم. این مساله به خاطر کمبود فشنگ نبود. من زمان کمی برای تمرین داشتم. زیرا بعد از بازگشت از آلمان به علت تعویض سلاح بیشتر تمرین بادی انجام دادم.

ملی پوش تیراندازی در پایان خاطر نشان کرد: من با کمی بدشانسی حضور در المپیک را از دست دادم. ۵ تیرانداز المپیکی در سطح خوبی هستند و شانس کسب مدال المپیک وجود دارد. من هم برای آنها آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم با درخشش در المپیک تاریخ ساز شوند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان