کد خبر: 323878
تاریخ انتشار: شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش دچار تغییرات شده و تلاش می‌کند به بهترین نحو این تیم را آماده کند.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: تیم ما تقریبا دچار تغییراتی شده و در روزهای آینده هم تغییرات جدیدی را خواهیم داشت. تنها یک نفر از لیست بازیکنان بالای ۲۳ سال ما باقی مانده است. از کنفرانس خبری قبل تا الان شاهد حضور دو بازیکن جدید هستیم.

وی افزود: آنتولی گولچ و محمد آرام طبع بازیکنان جدید ما هستند. تمام تلاشمان این است که تیم را به بهترین نحو آماده کنیم. ما روز جمعه عازم اوکراین می‌شویم و بعدازظهر امروز هم تمرین خواهیم داشت. هر روز دو جلسه تمرین انجام می‌دهیم و روز یکشنبه هم دیدار تدارکاتی را انجام خواهیم داد.

او ادامه داد: خوشبختانه مصدومی نداریم و همه بازیکنان در اختیار ما هستند. فقط انصاری کمی مشکل دارد که او هم به زودی به جمع ما اضافه می شود.

وی درباره وضعیت طارمی و در پاسخ به این سوال که آیا طارمی را می‌خواهید یا خیر، گفت: من باید اعتراف کنم که با این سوال غافلگیر شدم. از این بابت که گفتید آیا او را می‌خواهیم یا نه. ما با او از قبل از عید مذاکره کردیم ولی نمی‌توانیم کاری کنیم اگر او خودش نخواهد به تیم ما اضافه شود. ما هم قبل و هم بعد از نوروز با او مذاکره کردیم ولی او دوست داشت به اروپا برود. طبیعی است به عنوان آقای گل لیگ او را بخواهیم ولی خودش باید در این زمینه تصمیم بگیرید.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا طارمی با کادرفنی پرسپولیس مشکل دارد، گفت: نمی‌دانم چه اختلافی می‌تواند وجود داشته باشد. کادرفنی پرسپولیس و کادرفنی هر تیمی، دوست دارد بازیکنش تلاش کند و در خدمت تیم باشد. اگر واقعا طارمی مشکلی دارد من از آن خبری ندارم.

ادامه دارد…منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان