یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 323773
تاریخ انتشار: جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تمرین عصر جمعه استقلال درحالی برگزار شد که مدافع برزیلی مد نظر آبی ها در این تمرین به صورت اختصاصی کار کرد.

به گزارش ایسنا، تمرین نوبت عصر جمعه آبی‌های پایتخت در کمپ ناصر حجازی برگزار شد.

در این تمرین رابسون جانواریو برای اولین بار با آبی‌ها تمرین کرد. البته تمرینات او اختصاصی بود. این بازیکن روز گذشته هم در تمرین استقلال با لباس شخصی حاضر شد و مورد استقبال شدید هواداران استقلال قرار گرفت.

از نکات جالب تمرین عصر جمعه استقلالی‌ها تشویق شدید محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در کمپ حجازی بود. این تشویق در حالی صورت گرفت که هواداران استقلال پیشتر واکنش های تندی علیه وزیر ورزش و جوانان داشتند.

در این تمرین سید حسین حسینی دروازه بان دوم استقلال همچنان به دلیل مصدومیت غایب بود و کنعانی زادگان هم در اختیار کلینیک پزشکی آبی ها قرار داشت. ضمن اینکه نور افکن به دلیل حضور در تیم ملی جوانان هم در این تمرین غایب بود.انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان