یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 323680
تاریخ انتشار: جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

بازیکن تیم ملی والیبال برزیل امتیازآورترین بازیکن دیدار تیمش برابر ایران شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در هفته دوم لیگ جهانی والیبال به مصاف برزیل رفت و برابر این تیم شکست خورد.

در این دیدار “والاس دسوزا”  با کسب ۱۷ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن بازی بود. سیلوا هم ۱۶ امتیاز را برای برزیلی ها کسب کرد. لوکارلی نیز که با سرویس های خود ایران را در این بازی دچار مشکل کرد ۱۵ امتیاز را به دست آورد. ۴ امتیاز این بازیکن از سرویس به دست آمده است.

در تیم ملی ایران هم محمد جواد معنوی نژاد بازهم نمایش خوبی را در میان هم تیمی هایش داشت و ۱۳ امتیاز را در این بازی به دست آورد. شهرام محمودی هم ۱۰ امتیاز کسب کرد.

محمد موسوی و عادل غلامی سرعتی زن‌های تیم ملی در این بازی هرکدام  ۱۰ امتیاز را کسب کردند.

تیم ملی برزیل در این دیدار ۷ امتیاز را از سرویس و ۷ امتیاز را از دفاع روی تور به دست آورد. ایران هم تنها یک امتیاز را از سرویس گرفت و۸ امتیاز را هم از دفاع روی تور کسب کرد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان