کد خبر: 323581
تاریخ انتشار: جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – خطیب موقت نماز جمعه تهران در خصوص اقدامات اخیر حکام بحرین گفت: این حرکات شبیه حرکت‌های شاه سابق ایران است که هرچه ظلم خود را بیشتر کرد،به زحمت افتاد و در نهایت فرار کرد.

به گزارش عصر اهواز حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با یادآوری شب‌های قدر و لزوم بهره‌گیری از آن اظهار داشت: معلوم نیست سال آینده باشیم یا نباشیم، لذا باید از شب‌های قدر استفاده کنیم چراکه خداوند برای هر کار هزار بار پاداش در نظر گرفته است.

اهم سخنان وی به نقل از خبرگزاری ها به شرح زیر است:

* سلام خدا بر آقای بهشتی و یاران به خون خفته‌اش. اینها نخبگان کشور بودند، مرحوم بهشتی مجمع فضائل بود؛ افق فکری بلند داشت، ظرفیت تحمل شکست و پیروزی ایشان مثال زدنی بود. شهید بهشتی طرح مسئله ولایت فقیه را پیروزی جدیدی برای اسلام می‌دانست و نهایت تعبد را برای ولی‌فقیه خود داشت. امروز به مسئولان می‌گویم از شهید بهشتی بیاموزید و حرف‌هایی نزنید که گمان نشود کسی تکروی می‌کند.

*حکومت نامشروع آل‌خلیفه بحرین امروز مبدل به حکومت خیانت به مردم شده است. مردم بحرین تقاضای معقولی دارند و می‌خواهند خودشان رای بدهند.

* در بحرین شیخ سلمان به حبس محکوم می‌شود؛ رهبر معنوی این کشور سلب تابعیت می‌شود؛ ما این حرکات را محکوم می‌کنیم. این حرکات شبیه حرکت‌های شاه سابق ایران است که هرچه ظلم خود را بیشتر کرد، خودش به زحمت افتاد و در نهایت فرار کرد. حال چنین سرنوشتی در انتظار آل‌خلیفه است.

*{با اشاره به فتوای خاخام‌های یهودیان مبنی بر اینکه مسموم‌کردن آب فلسطینیان جایز است}: لعنت بر مدعیان حقوق‌بشر؛ آنها آل سعود را حکومت کودک‌کش معرفی می‌کنند اما یک روزه با پول رای آنها برمی‌گردد.  این نهایت ذلت، بی هویتی و بی مبنایی است که می شود با پول یک امر انسانی را زیرپا لگدمال و یک جنایتکار را از لیست تروریست های کودک کش خارج کرد. آنها در برابر فتوای خاخام های یهودی هم سکوت کرده اند و دم بر نمی آورند. 

این خبر تکمیل می‌شود..

۲۹۲۱۶منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان