یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 323535
تاریخ انتشار: جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، پیش بینی «بی بی سی» از نتایج نهایی همه پرسی ماندن/جدایی از اتحادیه اروپا نشان می دهد که احتمالا مردم بریتانیا بعد از ۴۳ سال به نسبت آراء ۵۲ به ۴۸ درصد به خروج از اتحادیه رای مثبت خواهند داد.

تا این جای امر، لندن و اسکاتلند با اکثریت چشمگیری به ماندن در اتحادیه اروپا رای داده اند حال آنکه گروه طرفداران تداوم حضور در اتحادیه عملکرد ضعیفی در مناطق شمالی انگلستان داشته و آراء ناچیزی را در این بخش از آن خود کرده اند.

رای دهندگان دو بخش «ولز» و «شایر» نیز به تعداد چشمگیر به نفع «برگزیت» یا همان خروج از اتحادیه اروپا رای داده اند.

ناگفته نماند که با معلوم شدن نتیجه احتمالی، ارزش پوند انگلستان به نازلترین حد خود در مقابل دلار آمریکا از سال میلادی ۱۹۸۵ به این سو رسیده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان