کد خبر: 323533
تاریخ انتشار: جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

استارت لیست مسابقات وزنه‌برداری جوانان جهان ۲۰۱۶ اعلام شده است و در این میان تنها یک وزنه بردار ایرانی در صدر استارت لیست این رقابت‌ها قرار دارد.

به گزارش ایسنا، استارت لیست مسابقات وزنه‌برداری جهانی جوانان ۲۰۱۶ اعلام شد و وزنه برداران ایران حریفان خو را شناختند. ایران با ۸ وزنه‌بردار در این مسابقات شرکت کرده که تنها یک وزنه بردار در دسته ۱۰۵ صدرنشین است. یک وزنه‌بردار ایران نیز در گروه B دسته ۷۷ کیلوگرم وزنه خواهد زد.

دسته ۶۲ کیلوگرم

 علیرضا طاهریان نماینده ایران در این وزن است که با ۹ وزنه بردار دیگر به رقابت می پردازد. رکورد ورودی او ۲۶۶ کیلوگرم اعلام شده که در رده آخر استارت لیست وزن خود قرار دارد. بیشترین رکورد ورودی مربوط به وزنه بردار چین با ۳۰۰ کیلوگرم است.

دسته ۷۷کیلوگرم

مصطفی زارعی در گروه  B دسته ۷۷ کیلوگرم به همراه هشت وزنه بردار دیگر وزنه خواهد زد. رکورد وردی او ۳۱۱ کیلوگرم اعلام شده و در رده چهارم استارت لیست خود دارد. بیشترین رکورد ورودی متعلق به وزنه برداران تایلند و ترکیه با ۳۲۰ کیلوگرم است.

دسته ۸۵ کیلوگرم

ایران در این وزن دو نماینده دارد. عارف خاکی و رامین ولی پور وزنه خواهند زد. رکورد ورودی این دو وزنه بردار ۳۳۵ کیلوگرم است که به همراه وزنه بردار اسپانیا پایین ترین رکورد ورودی را در این دسته در اختیار دارند. بیشترین رکورودی را وزنه بردار چین با ۳۵۰ کیلوگرم دارد.

دسته ۹۴ کیلوگرم

رضا بیرالوند از شانس های کسب مدال برای ایران است. رکورد ورودی او ۳۶۵ کیلوگرم اعلام شده که به همراه وزنه برداران کلمبیا و ارمنستان سوم است. وزنه بردار اکراین با ۳۷۰ کیلوگرم در صدر استارت لیست این وزن قرار دارد.

دسته ۱۰۵ کیلوگرم

علیرضا دهقان و پیمان جان نمایندگان ایران در این وزن هستند. دهقان با رکورد ورودی ۳۸۰ کیلوگرم در صدر استارت لیست قرار دارد و پیمان جان با ۳۷۶ کیلوگرم سوم است.

 دست ۱۰۵+کیلوگرم

امیر حسین فضلی تنها نماینده ایران در این وزن است. رکورد ورودی او ۳۹۰ کیلوگرم اعلام شده که بعد از وزنه بردار ارمنستان بیشترین رکورود ورودی را در اختیار دارد. او باید با ۱۱ وزنه بردار رقابت کند.

برنامه رقابت وزنه برداران ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۶ (ساعت مسابقات به وقت ایران است)


دسته ۶۲کیلوگرم

یکشنبه، ششم تیر ساعت ۱۸

گروه B دسته ۷۷کیلوگرم

سه شنبه، هشتم تیر ساعت ۱۲:۳۰

دسته ۸۵ کیلوگرم

چهارشنبه، نهم تیر ساعت ۱۸

دسته ۹۴کیلوگرم

پنجشنبه، دهم تیر ساعت ۱۸

دسته ۱۰۵کیلوگرم

جمعه، یازدهم تیر ساعت ۱۸

دسته ۱۰۵+کیلوگرم

شنبه، دوازدهم تیر ساعت ۱۵:۳۰

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان