یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 323508
تاریخ انتشار: جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تیم ملی بوکس ایران در مسابقات گزینشی المپیک در باکو ۸ نماینده داشت که با ناکامی کامل و بدون کسب سهمیه به کار خود پایان داد. مدیرتیم های ملی معتقد است این نتیجه از قبل قابل پیش بینی بود. او می‌گوید البته هنوز همه چیز تمام نشده و بازهم شانس کسب سهمیه المپیک را داریم.

روح الله حسینی در گفت و گو با سرویس اخبار ورزشی ایسنا، درباره عملکرد تیم ملی در مسابقات گزینشی المپیک در باکو اظهار کرد: ملی پوشان همه تلاش خود را انجام دادند، ولی شرایط قبل از اعزام به مسابقات، اردوها، شرایط خانواده هایشان، مسائل مادی و حقوق ماهیانه و غیره تاثیر خود را گذاشت و متاسفانه بدون کسب حتی یک سهمیه به کارشان پایان دادند.

وی افزود: ارزیابی دقیق از عملکرد ملی پوشان و کادرفنی زمانی انجام می شود که همه آنها بازگشته باشند و در جلسه‌ای با حضور کارشناسان و مسولان فدراسیون به این مسائل رسیدگی خواهیم کرد.

نایب رییس فدراسیون بوکس با تاکید بر اینکه شاید به نوعی کسب این نتایج از قبل قابل پیش بینی بود گفت: ورزش حرفه‌ای می گوید برای شرکت در مسابقاتی مانند گزینشی المپیک باید حتما دو یا سه بازی تدارکاتی یا اردوی مشترک برگزار کنید اما ما فقط توانستیم اردوهای تیم ملی را طبق برنامه برگزار کنیم. مسائل مالی اجازه نداد تا مسابقه تدارکاتی یا اردوی مشترک را برای این ملی پوشان برگزار کنیم.

وی ادامه داد: به طور مثال برای مسابقات چین که خودم همراه تیم رفته بودم شاهد بودم مسائل روانی چقدر روی تیم اثر گذاشت. وقتی بوکسور ما که تابحال هیچ مسابقه برون مرزی را تجربه نکرده در اولین مبارزه‌اش به این مسابقات می‌رود معلوم است که استرس زیادی دارد و از آن طرف هم بوکسوری حریف او است که در سال در بیش از ۳۰ مبارزه مهم شرکت می کند. همه اینها باعث می شود تا بوکسورهای ما نتوانند توانایی واقعی خود را نشان دهند.

حسینی در پاسخ به این سوال که با توجه به این ناکامی آیا بوکس ایران بازهم شانس کسب سهمیه المپیک ریو را دارد؟ گفت: هنوز همه چیز تمام نشده است. حدود دو هفته دیگر سجاد محرابی، سجاد محمدپور  و امین قاسمی پور باید شانس خود را در مسابقات حرفه ای APB امتحان کنند و امیدوارم در آن رقابت‌ها موفق شوند.

وی ادامه داد: کار بوکسورهای ما درآن رقابت‌ها خیلی سخت است ولی امیدواریم ختم به خیر شود و بتوانیم سهمیه های دیگری را هم بگیریم. فعلا که فقط احسان روزبهانی سهیمه گرفته و باید هرچه بیشتر به او توجه شود تا ان شاالله بتواند اولین مدال تاریخ بوکس ایران در المپیک را کسب کند.

مدیرتیم های ملی بوکس در پاسخ به این سوال که برخی کارشناسان معتقدند بودند نبود وفاق و همدلی بین اعضای کادرفنی تیم ملی لطمه بزرگی به تیم زد گفت: در این مساله ورود نمی‌کنم چرا که خوب نیست در این شرایط بخواهیم به این مسائل بپردازیم. تغییر کادر فنی تصمیمی بود که در آن زمان گرفته شد و مربی تیم هم قول کسب سه سهمیه را داد که نمی دانم چطور این قول را داد. قصد توجیح این عملکرد ضعیف را ندارم اما واقعا شرایط سخت بود.

وی  با اشاره به اینکه بوکس ایران هنوز هم شانس کسب سهمیه المپیک را دارد گفت: نمی توانسیم به این مسابقات نرویم. باید شانس خود را امتحان می کردیم. به هرحال متاسفانه سهیمه دیگری کسب نشد و ما همان یک سهمیه احسان روزبهانی را داریم. ما در المپیک ۲۰۰۴ آتن هم یک سهمیه داشتیم.

حسینی در مورد تغییرات در کادر فنی تیم ملی گفت: فعلا تیم ملی نداریم که بخواهیم آن را تغییر دهیم. مسابقات تمام شد و باید بعد از بررسی همه جوانب تصمیم جدیدی بگیریم. فعلا رویکردمان مشخص نیست.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان