یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 323489
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: سفرهای طولانی‌مدت بازیکنان را آزار می‌دهد اما تفکر حرفه‌ای ما باعث شده این موضوع روی کارمان تاثیر نگذارد.

به گزارش ایسنا، سعید معروف در نشست خبری بعد از بازی ایران برابر بلغارستان گفت: سه بازی پشت سر هم و سنگین را پیش رو داریم که هرکدام سختی خود را دارد. در برابر بلغارستان خیلی عالی بازی نکردیم اما بازهم موفق شدیم این تیم را شکست بدهیم که این برایمان خوشحال‌کننده است. حریف اشتباه‌های زیادی داشت اما آنچه که مهم است کسب سه امتیاز تیم بازی بود که برای ایران به دست آمد.

این بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان ادامه داد: صحبت کردن درباره بعضی مسائل بهانه محسوب می‌شود اما ما حدود یک ماه است که قاره‌ها را یکی یکی می‌پیماییم. مسافت‌های طولانی و شرایط آب و هوایی مختلف باعث سخت شدن کار ما شده است.

او در پایان گفت: تمامی این مسائل برای ما آزاردهنده است اما تفکر حرفه‌ای بازیکنان باعث شده که هرکسی کار خودش را در تیم انجام دهد. تا به حال این مسائل دردسری را برای ما ایجاد نکرده است اما نمی‌توان از آن غافل شد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان