کد خبر: 323476
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در برابر بلغارستان پیروز شدیم اما من توقع بیشتری از تیم دارم و باید بهتر از این بازی کنیم.

به گزارش ایسنا، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری بعد از دیدار ایران و بلغارستان گفت: بازی برابر بلغارستان را خوب شروع نکردیم اما در ادامه توانستیم نتیجه را به نفع خودمان برگردانیم. درواقع در شروع بازی بازیکنانم تمرکز نداشتند که این موضوع در ادامه بازی حل شد.

او در باره تیم ملی والیبال بلغارستان نیز گفت: بلغارستانی‌ها دفاع روی تور خیلی خوبی داشتند و به همین دلیل هم توانستند بازی خوبی برابر ما ارائه بدهند و حتی یک ست هم از ما بگیرند. بیش از یک ست طول کشید که ما توانستیم برابر دفاع آن‌ها بایستیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در ادامه بازی برابر بلغارستان وضعیت رو به رشدی داشتیم که از این موضوع راضی هستم، اما توقع بیشتری از تیم داشتم. با این شرایط بازهم این تیم را شکست دادیم اما می‌توانستیم بهتر از این باشیم.

او درباره بازی تیم ملی والیبال ایران برابر برزیل نیز اظهار کرد: همیشه بازی برابر برزیل را دوست دارم، چراکه این تیم سطح بسیار بالایی دارد و در سال‌های گذشته در تمام رقابت‌هایی که شرکت کرده است به مرحله نهایی صعود کرده است. دو تیم ملی والیبال برزیل و راگبی نیوزلند از جمله تیم‌های خوب جهان هستند که در بیشتر مسابقاتی که شرکت می‌کنند، به مرحله فینال می‌رسیدند و به نظر من این دو تیم بی‌همتا هستند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان