یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 323464
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال جهان – دیدار دو تیم کلمبیا و شیلی از مرحله نیمه نهایی کوپا آمریکا به دلیل بارش باران برای دقایقی متوقف شد.

به گزارش عصر اهواز؛ دیدار دو تیم کلمبیا و شیلی از مرحله نیمه نهایی کوپا آمریکا به دلیل بارش باران برای دقایقی متوقف شد.در دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۶ تیم‌های ملی کلمبیا و شیلی در ورزشگاه «سُلجرفیلد» شیکاگو به مصاف هم رفتند.

دو گل چارلس آرانگوئیس در دقیقه ۷ و خوزه فوئنسالیدا در دقیقه ۱۱ لاروخا را پیش انداخت و بازی برتری را به نمایش گذاشتند.

اما همه‌چیز تحت‌تأثیر باران و طوفان شدید بین دو نیمه قرار گرفت، تا جایی که نیمه دوم با تأخیر حدوداً یک ساعت و نیم برگزار شد.

در نیمه دوم هم کلمبیا علاوه بر اینکه نتوانست گل‌های خورده را جبران کند یک اخراجی هم داد و کارلوس سانچس دقیقه ۵۷ از زمین بازی بیرون رفت تا تیمش ۱۰ نفره شود.

پیروزی ۲ بر صفر شیلی آنها را در فینال مثل دوره قبل به مصاف آرژانتین فرستاد تا باز هم این فینال جذاب تکرار شود.

 

 

 

 

 

 

۲۵۶ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان