یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 323385
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ملی پوش ایران به عنوان امتیاز آورترین بازیکن دیدار ایران وبلغارستان انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، در اولین بازی هفته دوم لیگ جهانی والیبال تیم ملی ایران با نتیجه سه بر یک برابر حریف اروپایی خود بلغارستان به برتری رسید و در مجموع این رقابت‌ها ۵ امتیازی شد.

محمد جواد معوی نژاد ستاره جوان تیم ملی با کسب ۲۱ امتیاز در این بازی به عنوان امتیاز آورترین بازیکن انتخاب شد. عبادی پور هم ۱۷ امتیاز گرفت.

معنوی‌نژاد از ۲۱ امتیازی که در این بازی به دست آورد، ۲ امتیاز را از سرویس، یک امتیاز را از دفاع و ۱۸ امتیاز را از آبشار به دست آورد. میلاد عبادی پور از ۳۳ حمله خود ۱۵ امتیاز را به دست آورد و ۲ امتیاز سرویس هم گرفت.

محمد موسوی ، مجتبی میرزاجانپور و عادل غلامی نیز به ترتیب ۱۱، ۷ و ۶ امتیاز کسب کردند.

در تیم بلغارستان نیز سوکولوف ۱۹ امتیاز و گوتسف ۱۰ امتیاز کسب کردند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان