یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 323288
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از آناتولی، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که یادداشت ۵۱ کارمند وزارت خارجه آمریکا که خواستار برکنار کردن اسد از قدرت با استفاده از گزینه نظامی شده بودند، پیش تر توسط کاخ سفید ملاحظه شده بود.

«جاش ارنست» گفت: رئیس جمهور مصمم است که از اینکه ایالات متحده برآورد غیر معقولی از چگونگی حصول پیروزی با استفاده از راه حل نظامی در سوریه نداشته باشد، مطمئن شود.

وی افزود: «باراک اوباما» به دنبال اجتناب از حمله به سوریه است. چرا که وی معتقد است این کار به نفع آمریکا نخواهد بود. آمریکا مقدار قابل توجهی از منابع را به مبارزه با داعش تخصیص داده و اختصاص مجدد این منابع به (جنگ با) اسد کمکی به پیشبرد اهداف ما نخواهد کرد.

سخنگوی کاخ سفید تاکید کرد: تصور این که واشنگتن بخواهد از قدرت نظامی علیه بشار اسد استفاده کند و وارد جنگی گسترده نشود، سخت است. اگر آمریکا بخواهد از قدرت نظامی علیه نظام سوریه استفاده کند احتمال این که شهروندان سوری هدف قرار بگیرند وجود دارد، همچنین استفاده از نیروی نظامی باید براساس برنامه ای قانونی و با مجوز باشد که این مساله برای دولت آمریکا میسر نیست.

جاش ارنست همچنین در مورد حمله نظامی به نیروهای دولتی سوریه به عنوان جایگزینی مناسب برای راه حل سیاسی در حل بحران این کشور گفت: حمله نظامی به سوریه موجب فرو رفتن آمریکا به سمت جنگی همه جانبه با کشوری که از سوی ایران و روسیه حمایت می شود، خواهد شد.

گفتنی است، تعدادی از کارکنان وزارت خارجه آمریکا هفته گذشته با نوشتن نامه ای از دولت این کشور خواسته بودند تا راه حل نظامی را جایگزین مذاکرات سیاسی در حل بحران سوریه کند.



منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان