کد خبر: 323251
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رئیس ندامتگاه فجر دزفول در گفتگو با مهر اظهار کرد: شب گذشته یک ضیافت افطار و جشن گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد ندامتگاه دزفول با حضور مسئولان و خیرین شهرستان های دزفول، شوش و اندیمشک برگزار شد.

محمدسعید سخاوت افزود: با ۲۵ میلیون تومان کمک اهدایی سهم سادات توسط امام جمعه دزفول و آیت الله سبط شیخ انصاری رئیس حوزه علمیه چهار نفر از زندانیان سادات جرائم غیر عمد ندامتگاه دزفول در چند روز آینده از زندان آزاد می شوند.

وی همچنین عنوان کرد: ستاد دیه خوزستان متعهد شده که به ازای هر یک میلیون تومان کمک خیرین برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ۵ میلیون تومان کمک کند که بر این اساس با کمک یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریالی خیرین دزفول در جشن گلریزان امکان آزادی ۲۲ تا ۲۳ نفر از زندانیان ندامتگاه فجر دزفول فراهم شد.

رئیس ندامتگاه فجر دزفول یادآور شد: استان خوزستان با برگزاری ۲۶ جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان جزو استان های پیشتاز کشور در جمع آوری کمک های خیرین برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد است.

به گزارش مهر، ندامتگاه فجر دزفول با دو هزار نفر زندانی دومین زندان پرجمعیت خوزستان و یازدهمین زندان پرجمعیت کشور است که حوزه قضایی شمال خوزستان را تحت پوشش خود دارد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان