کد خبر: 323245
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مسابقات گزینش بهترین های قاره آسیا درمسابقات قهرمانی آسیایی واکو جهت کسب سهمیه مسابقات ورلد گیمز ۲۰۱۷ لهستان»


به گزارش هورنیوز ، مهرداد چراغی رئیس کیک بوکسینگ واکو استان خوزستان اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ واکو آسیا در رشته کی وان در دوازده وزن (هشت وزن آقایان و چهار وزن بانوان) در شهریور ماه ٩۵ در کشور کره جنوبی، تحت پوشش جشنواره جهانی فنون رزمی کره جنوبی همزمان با چهارده رشته ورزشی رزمی دیگر برگزار خواهد شد.

 
وی افزود:  مسابقات کیک بوکسینگ در ۱۲ اوزان مرحله نهایی کسب سهمیه ورزشکاران واکو آسیا جهت شرکت مسابقات ورلد گیمز ۲۰۱۷ لهستان نیز می باشد. و این مسابقات با حمایت وزارت ورزش، وزارت فرهنگ و توریست،کمیته ملی المپیک کره و سازمان یونیسکو در کشور کره جنوبی برگزار خواهد شد.

 
چراغی عنوان کرد: حضور در این مسابقات بصورت انحصاری متعلق به اعضای فدراسیون و سازمان های عضو واکو آسیایی می باشد. و از کشور ایران، سازمان واکو ایران به ریاست دکتر ناصر نصیری به این مسابقات دعوت شده اند.

 
مسئول واکو خوزستان گفت: سازمان کیک بوکسینگ واکو ایران با توجه به حضور موفقیت آمیز در مسابقای آسیایی واکو در سال گذشته و در جهت حفظ منافع ملی ورزش کشور اعلام آمادگی شرکت خود را در همه اوزان به واکو آسیا و کمیته برگزاری مسابقات اعلام کرده است.

 
وی در پایان افزود:  مدیریت اجرایی این دوره از مسابقات بر عهده دکتر ناصر نصیری (نایب رییس سازمان کیک بوکسینگ واکو جهانی، رییس فدراسیون واکو آسیا و رییس سازمان واکو ایران) می باشد.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان