یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 323222
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندر ماهشهر با بیان اینکه تلاش برای دستگیری دیگر متهم شهادت ستوان‌یکم جواد ویسی ادامه دارد، گفت: عامل اصلی این حادثه دستگیر شده و در سریع‌ترین زمان ممکن به این پرونده رسیدگی خواهد شد.


هورنیوز – علیرضا آقاجری با تسلیت شهادت ستوان‌یکم جواد ویسی اظهار کرد: نیروی انتظامی شهید ارزنده دیگری را تقدیم انقلاب کرد و شهادت این مأمور خدوم افتخار دیگری در کارنامه نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به دستگیری عامل اصلی این حادثه، افزود: عامل این جنایت دستگیر شده و امروز مورد بازجویی قرار گرفت، این متهم به صراحت به جرم خود اعتراف کرد، اسلحه نیز از وی کشف شد و بازساری صحنه نیز صورت گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندر ماهشهر با بیان اینکه عامل اصلی این جنایت تحویل زندان شده است، خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگیری دیگر متهم این پرونده همچنان ادامه دارد.

آقاجری متذکر شد: این اطمینان را می‌دهم که در اسرع وقت به این پرونده رسیدگی و حکم قانونی، قاطع و عادلانه صادر خواهد شد و عامل این جنایت به سزای عمل خود خواهد رسید.

وی در پایان از حضور پرشور مردم بندر ماهشهر و بندر امام در مراسم تشییع شهید ستوان‌یکم جواد ویسی قدردانی کرد.

شهید ویسی از مأموران پلیس آگاهی بندر امام دوشنبه گذشته هنگام دستگیری سارقان مسلح با اسلحه گرم مورد حمله قرار گرفت و به شهادت رسید؛ در این حادثه دو مأمور دیگر نیروی انتظامی نیز مجروح شدند.منبع: هورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان